Skocz do zawartości

Dobry gazownik


mizaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam gazownika, który by zagazował asterkę H z silniczkiem Z18XE.

W Krakowie wszyscy polecają Fugazi, ale znam przypadki, że nie wyszło (pewnie jak wszędzie)

Ale też znalazłem taki zakład w Olkuszu na Rzemieślniczej bodajże Sigma gaz. Jak kumpel był u nich co prawda na przeglądzie i regulacji, to sprawiali wrażenie ludzi, którzy się naprawdę znają, co więcej po 2 latach wojowania z wysokim spalaniem itp wreszcie zlokalizowali problem i teraz jest ok.

Czy ktoś z Was zna ten zakład? zakładał tam instalację? szukam jakichś opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Szukam gazownika, który by zagazował asterkę H z silniczkiem Z18XE.

> W Krakowie wszyscy polecają Fugazi, ale znam przypadki, że nie wyszło (pewnie jak wszędzie)

ok.gif

jakbym miał gazować to u nich - Autotest Adam Burda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Krakowie wszyscy polecają Fugazi, ale znam przypadki, że nie wyszło (pewnie jak wszędzie)

Nie mam o nich najlepszej opinii. Nie mam też najgorszej, ale dodatkowo są b.drodzy.

Z Rezzo zwiedziłem wielu krakowskich gazowników i instalację wyprowadził na prostą p. Burda. Odstaje poziomem od reszty o dwie klasy - wie co robi i umie to wytłumaczyć laikowi.

Tutaj masz jego www - nie pomyl tylko z mającą siedzibę obok firmą, która ma SKP. Też robią LPG, ale nie wiem jak - i nie chciałbym próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z Rezzo zwiedziłem wielu krakowskich gazowników i instalację wyprowadził na prostą p. Burda.

Owszem jeśli się tym zajmie p. Burda a nie jeden z jego pracowników.

> Tutaj masz jego www - nie pomyl tylko z mającą siedzibę obok firmą, która ma SKP. Też robią LPG,

> ale nie wiem jak - i nie chciałbym próbować.

Tu też jest jeden, może dwóch magików. A reszta przeciętna. Zależy na kogo trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem jeśli się tym zajmie p. Burda a nie jeden z jego pracowników.

zawsze mnie obsługuje właściciel, tzn nie stoi cały czas przy aucie, ale przychodzi i patrzy "w kluczowych" momentach ok.gif

na testy też jeździ On hmm.gif

chłopaki to w sumie filtr zmieniają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu też jest jeden, może dwóch magików. A reszta przeciętna. Zależy na kogo trafisz.

W LPG nie są źli, ale jeśli miałbym wybierać między nimi (Karat) a A. Burdą (autotest) , to wybrałbym tego drugiego.

Natomiast zdecydowanie odradzam usługi wulkanizacyjne Karatu. Niestety, o ich kunszcie przekonałem się na własnej skórze (właściwie oponie smile.gif ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.