Skocz do zawartości

Projekt Brutus


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa odzwierciedla jego charakter a jeżeli dodamy do tego archaiczne zawieszenie - niemal pozbawione hamulców, wąskie opony, napęd łańcuchowy i 750 KM z 47 litrów pojemności skokowej wyłoni się nam obraz prawdziwego potwora. Robi on sporo hałasu i spala przy tym 200 litrów 87-io oktanowej benzyny na godzinę.

brutus.jpg

Projekt Brutus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nazwa odzwierciedla jego charakter a jeżeli dodamy do tego archaiczne zawieszenie - niemal

> pozbawione hamulców, wąskie opony, napęd łańcuchowy i 750 KM z 47 litrów pojemności skokowej

> wyłoni się nam obraz prawdziwego potwora. Robi on sporo hałasu i spala przy tym 200 litrów

> 87-io oktanowej benzyny na godzinę.

Ciekawe, jakie ma osiągi hmm.gifzlosnik.gif - tym wynalazkiem 80 lat temu ktoś się rozpędził do ~230 km/h:

Auto ważyło ok. 2 tony i miało troche ponad 300KM - kierowca musiał być bardzo odważny. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To już była trochę bardziej zaawansowana technika mimo wszystko - tutaj największe wrażenie robi

> właśnie ten toalny prymitywizm całej konstrukcji.

no ale osiągi W125 do dziś robią robotę... kiedyś czytałem opis i oglądałem zdjecia jak wyjechali tym z muzeum na autobahn koło Stuttgartu i przegonili jak nalezy ehhh zlosnik.gif

pomyśl że nawet dziś, spod świateł taki prawie 600KM Mercedes dałby ostro popalić biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nazwa odzwierciedla jego charakter a jeżeli dodamy do tego archaiczne zawieszenie - niemal

> pozbawione hamulców, wąskie opony, napęd łańcuchowy i 750 KM z 47 litrów pojemności skokowej

> wyłoni się nam obraz prawdziwego potwora. Robi on sporo hałasu i spala przy tym 200 litrów

> 87-io oktanowej benzyny na godzinę.

> Projekt Brutus

ale bym sie cieszyl z przejazdzki tym smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> top speed 300-330km/h

> ciekawe jakie przyśpieszenie 0-100

nie wiem, ale myślę że jeśli coś go ograniczało to pewnie tylko opony (choć to już nie był taki totalny rower, ale nadal wąskie)... a co do Vmax to w opływowej obudowie poszedł coś ok 420km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.