Skocz do zawartości

gdzie szukac fantow do 126


Rekomendowane odpowiedzi

> krew mnie zalała jak zobaczyłem za ile poszły

Ale znaczy że tanio, czy drogo? hmm.gifgrinser006.gif

Ja jakoś nigdy nie przepadałem za wizualnym tuningiem aut, zwłaszcza te śmieszne "kultstajle" czy jak im tam, z niewiarygodną wręcz "glebą", do tego narty i walizki na dachu itp., ale muszę przyznać, że ten egzemplarz całkiem nieźle się z tymi felgami prezentuje hmm.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale znaczy że tanio, czy drogo?

> Ja jakoś nigdy nie przepadałem za wizualnym tuningiem aut, zwłaszcza te śmieszne "kultstajle" czy

> jak im tam, z niewiarygodną wręcz "glebą", do tego narty i walizki na dachu itp., ale muszę

> przyznać, że ten egzemplarz całkiem nieźle się z tymi felgami prezentuje

tanio/drogo? 893goodvibes.gif

Dam Ci 400zł za takie koła w takim stanie, szukaj grinser006.gif

(a właściwie to dałbym, bo już mi się koncepcja zmieniła i w jej kierunku dążę)

A co do walizek i nart na dachu, też mnie to nie wzrusza wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie dziwie sie

> potrzebuje reperaturke koncowki tylnego blotnika ale do starego modelu bez tego wglebienia na

> mocowanie slizgu zderzaka. nie wiesz gdzie bym mogl znalesc ?

Monotonny będę, allegro wink.gif

Tak serio, to nie znam innej mety na takie części a na allegro się przewijają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ja tez bede monotonny

> nie ma na allegro tylko do poliftowego

To że teraz nie ma, to nie znaczy, że za jakiś czas nie znajdziesz... cfaniaczek.gif

Poza tym popytaj w małych sklepach, które sprzedają części do 125p, 126p czy Poloneza - tam czasem mają bardzo ciekawe rzeczy i to w cenach dużo lepszych niż alledrogo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To że teraz nie ma, to nie znaczy, że za jakiś czas nie znajdziesz...

> Poza tym popytaj w małych sklepach, które sprzedają części do 125p, 126p czy Poloneza - tam czasem

> mają bardzo ciekawe rzeczy i to w cenach dużo lepszych niż alledrogo

to prawda w takim sklepie znalazlem tylne blotniki do borewicza za 1/3 tego co na allegro staly. warto szukac bo nieswiadomym sprzedawca pozostawaly takie rarytasy i potrafia sprzedawac w smiesznych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jakoś nigdy nie przepadałem za wizualnym tuningiem aut, zwłaszcza te śmieszne "kultstajle" czy

> jak im tam, z niewiarygodną wręcz "glebą", do tego narty i walizki na dachu itp.,

Dokładnie, serie są the best zlosnik.gif Maluch sam w sobie jest świetny to po co poprawiać legendę niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę cię nie przesadzaj

> może uda mi się na przyszły miesiąc mieć komplet z whell wide

Właśnie u nich się dowiadywałem smirk.gif

Koszt poszerzenia 12 cali jest taki sam, jak w przypadku 13 cali, czyli 70zł za sztukę.

Malowanie w przypadku felg poszerzanych wychodzi około 600zł, z uwagi na bardzo droga szpachlówkę do wykończenia rantów.

600 + 4x70 = 880zł i inaczej wyjść nie chce ok.gif

Do tego jeszcze koszt samych felg jako bazy i potem opon do tego. Nadal uważasz, że nie uzbiera się 1000? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dalej uważam że nie 4X70 plus reszta roboty samemu bo da się i nikt mi nie powie że nie

> połowa tej sumy lekkim ch...

Jak ktoś umie to czemu nie ok.gif

Ja sobie nie jestem w stanie czegoś takiego zrobić, więc dla mnie temat odpadł no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak coś wal do mnie po pierwszym komplecie bedę pokazywał efekt pracy .

> Startujemy z nowym projektem na przyszły rok i do niego te kółka będą ale wszystko pokaże jak ruszą

> prace narazie muszę skompletować auto

ja zmieniłem kierunek, więc szeroka stal już mnie nie interesuje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak coś wal do mnie po pierwszym komplecie bedę pokazywał efekt pracy .

> Startujemy z nowym projektem na przyszły rok i do niego te kółka będą ale wszystko pokaże jak ruszą

> prace narazie muszę skompletować auto

daj znac jak wyszlo. szczegolnie mnie interesuje kwestia wywazenia i szczelnosci.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zacznij pytać po znajomych i nieznajomych kto ma, kto miał malucha, jeździć po wsiach, złomach.

Ja tym sposobem zdobyłem masę nowych i używanych części do Syrenki, nowe błotniki, progi, poszycia drzwi, nowy bagażnik dachowy wink.gif regulator napięcia, prądnicę, drugi silnik z osprzętem, papiery do R20 & much more. wink.gif

Trzeba tylko chcieć. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i zacznij pytać po znajomych i nieznajomych kto ma, kto miał malucha, jeździć po wsiach, złomach.

> Ja tym sposobem zdobyłem masę nowych i używanych części do Syrenki, nowe błotniki, progi, poszycia

> drzwi, nowy bagażnik dachowy regulator napięcia, prądnicę, drugi silnik z osprzętem, papiery

> do R20 & much more.

> Trzeba tylko chcieć.

raczej troche niemozliwe siedzac w nl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.