Skocz do zawartości

Jak najlepiej, najszybciej, najtrwalej zasłonić tylne szyby?


Hubert_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chodzi mi o samochody typu berlingo, partner czy kangoo..

w jaki sposób najprościej, ale skutecznie, żeby się "trzymało" domowym sposobem na określony czas zasłonić szyby? Karton, zasłonka, może czarny stretch przykleić? Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> chodzi mi o samochody typu berlingo, partner czy kangoo..

> w jaki sposób najprościej, ale skutecznie, żeby się "trzymało" domowym sposobem na określony czas

> zasłonić szyby? Karton, zasłonka, może czarny stretch przykleić? Macie jakieś swoje sprawdzone

> sposoby?

> Pozdrawiam

a w jakim celu jeśli można wiedzieć

jak na stałe to najlepsza jest sklejka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> chodzi mi o samochody typu berlingo, partner czy kangoo..

> w jaki sposób najprościej, ale skutecznie, żeby się "trzymało" domowym sposobem na określony czas

> zasłonić szyby? Karton, zasłonka, może czarny stretch przykleić? Macie jakieś swoje sprawdzone

> sposoby?

> Pozdrawiam

Hahahahahaha ikonka_photo2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w jakim celu jeśli można wiedzieć

w celu żeby nikt nie widział co jest w środku zlosnik.gif

> jak na stałe to najlepsza jest sklejka

nie chcę i nie mogę tego zrobić na stałe

również nie chcę, żeby został ślad po tym został,

więcej nie napiszę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> chodzi mi o samochody typu berlingo, partner czy kangoo..

> w jaki sposób najprościej, ale skutecznie, żeby się "trzymało" domowym sposobem na określony czas

> zasłonić szyby? Karton, zasłonka, może czarny stretch przykleić? Macie jakieś swoje sprawdzone

> sposoby?

> Pozdrawiam

Elektrostatyczna folia do szyb . Bywa w Norauto. Można zdjąć bez problemu i przykleić ponownie. Co prawda zostają bąbelki powietrza, ale założenie i zdjęcie jej nie wymaga wiele pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> chodzi mi o samochody typu berlingo, partner czy kangoo..

> w jaki sposób najprościej, ale skutecznie, żeby się "trzymało" domowym sposobem na określony czas

> zasłonić szyby? Karton, zasłonka, może czarny stretch przykleić? Macie jakieś swoje sprawdzone

> sposoby?

> Pozdrawiam

Jak chcesz tanio i szybko to wez kilka workow na smieci czarnych i zwykla szara tasma przyklej od wewnetrznej strony szyb. Wyjdzie ci najtaniej. A jesli chcesz, zeby to jakos wygladalo, to wydaje mi sie, ze jednak folia bedzie najlepszym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz tanio i szybko to wez kilka workow na smieci czarnych i zwykla szara tasma przyklej od

> wewnetrznej strony szyb. Wyjdzie ci najtaniej. A jesli chcesz, zeby to jakos wygladalo, to

> wydaje mi sie, ze jednak folia bedzie najlepszym rozwiazaniem.

...polecam waytogo.gif sprawdzone kilkukrotnie - tylko kup jakieś lepsze worki, nie takie najtańsze marketowe ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.