Skocz do zawartości

wiejski tjun


Rekomendowane odpowiedzi

Że skoda czy że obwieszone światełkami jak choinka wielkanocna? Bo dokładanie wszelkiej masci światełek w tym narodzie akurat dziwne nie jest....Chciałby jeden z drugim przeciwmgielne, dalekosiężne, dzienne, do tego hexaxenony z doświetleniem drogi z tyłu i oświetleniem drogi dla dzików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to nie ma. Jest za to przysłowie: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Aczkolwiek, ja też bym nie zamazywał numerów, ale gdyby właściciel znalazł to zdjęcie i żądał ode mnie usunięcia go, zrobiłbym to bezzwłocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego, co wiem, to nie ma.

No właśnie mi też się wydaje, że nie ma ale nie jestem w 100% pewien wink.gif

> Jest za to przysłowie: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Aczkolwiek,

> ja też bym nie zamazywał numerów, ale gdyby właściciel znalazł to zdjęcie i żądał ode mnie

> usunięcia go, zrobiłbym to bezzwłocznie.

ok.gif Ja jak wrzucam jakieś fotki obcego samochodu, to odruchowo zakrywam rejestrację, kiedyś się tego nauczyłem i już mi tak zostało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

widać, że wół roboczy, co za tym idzie nie dziwię mu się z takim zestawem.

ps. sam miałem tyle w samochodzie, i naprawdę się przydają, ale jakoś normalniej umieszczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.