Skocz do zawartości

takie ogłoszenie


yasko1888

Rekomendowane odpowiedzi

> Przypadkowo trafiłem na to ogloszenie klik ciągle spotykamy się z wszechobecnym cwaniactwem i

> oszustwem, a tu prosze. Właściciel wrzuca fotki auta jak było uszkodzone.

Sam jak sprzedawałem Lacetti to ostatnia fotka pokazywała uszkodzenie z tyłu po stłuczce. Uczciwa oferta, auto sprzedało się w dwa dni po wystawieniu ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypadkowo trafiłem na to ogloszenie klik ciągle spotykamy się z wszechobecnym cwaniactwem i

> oszustwem, a tu prosze. Właściciel wrzuca fotki auta jak było uszkodzone.

szkoda, że takich ludzi jest tak mało - ja również trzymam fotki autka przed i po dla przyszyłych kupujących aby nie było żadnych wątpliwości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypadkowo trafiłem na to ogloszenie klik ciągle spotykamy się z wszechobecnym cwaniactwem i

> oszustwem, a tu prosze. Właściciel wrzuca fotki auta jak było uszkodzone.

mam takie glupie pytanie-czemu na tych podswietlonych zegarach nie widac wskazowek licznika i obrotka a szerokie pasy[ten z licznika obejmuje obszar od 170 do 190km/h]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam takie glupie pytanie-czemu na tych podswietlonych zegarach nie widac wskazowek licznika i

> obrotka a szerokie pasy[ten z licznika obejmuje obszar od 170 do 190km/h]?

może jest w tym aucie opcja "testowania liczników", czy jak to się tam zwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam takie glupie pytanie-czemu na tych podswietlonych zegarach nie widac wskazowek licznika i

> obrotka a szerokie pasy[ten z licznika obejmuje obszar od 170 do 190km/h]?

W czasie "naświetlania" wskazówki się przesunęły. To pewnie jakiś test zegarów włączony (być może auto tak zaświeca wszystko w momencie przekręcenia kluczyka).

Edit

Czas ekspozycji wg EXIF to 1/4 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czasie "naświetlania" wskazówki się przesunęły. To pewnie jakiś test zegarów włączony (być może

> auto tak zaświeca wszystko w momencie przekręcenia kluczyka).

na pewno tak jest bo wskaźnik temperatury też prawie na maksymalnej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czasie "naświetlania" wskazówki się przesunęły. To pewnie jakiś test zegarów włączony (być może

> auto tak zaświeca wszystko w momencie przekręcenia kluczyka).

> Edit

> Czas ekspozycji wg EXIF to 1/4 sekundy.

teraz jasne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypadkowo trafiłem na to ogloszenie klik ciągle spotykamy się z wszechobecnym cwaniactwem i

> oszustwem, a tu prosze. Właściciel wrzuca fotki auta jak było uszkodzone.

Kiedyś przy jakiś oględzinach handlarz pokazywał nam zdjęcia lekko uszkodzonego tyłu. Jak się odwrócił sprawdziłem zawartość tajemniczo podpisanego folderu AA, który znajdował się w tym samym katalogu. Ukazało się Mondeo praktycznie bez przodu smile.gif Może i tu jest pokazany ten mniejszy dzwon, dla niepoznaki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypadkowo trafiłem na to ogloszenie klik ciągle spotykamy się z wszechobecnym cwaniactwem i

> oszustwem, a tu prosze. Właściciel wrzuca fotki auta jak było uszkodzone.

Jak sprzedawałem auto kogoś z rodziny to też załączyłem zdjęcia ze stłuczki jakie auto miało. Poszło przy pierwszym oglądaniu.Nowy nabywca był zadowolony, że widział foki jak uszkodzone było auto zlosnik.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypadkowo trafiłem na to ogloszenie klik ciągle spotykamy się z wszechobecnym cwaniactwem i

> oszustwem, a tu prosze. Właściciel wrzuca fotki auta jak było uszkodzone.

O ile to jedyna szkoda na tym aucie w jego historii to ok.gif dla sprzedającego... czasami jednak dla odwrócenia uwagi ludziska wrzucają fotki z mniejszej szkody... tą większą przemilczają yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ile to jedyna szkoda na tym aucie w jego historii to dla sprzedającego... czasami jednak dla

> odwrócenia uwagi ludziska wrzucają fotki z mniejszej szkody... tą większą przemilczają

Nie wiem czemu ale podobnie pomyślałem. Ale to porostu nie ufność do sprzedających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.