Skocz do zawartości

Przed zakupem - Accord 2004 2.4


Macioman

Rekomendowane odpowiedzi

> Gadalem ostatnio z jakims kolesiem od modow

> Oferowal za 8kpln okolice 240KM z 2,4 - glowa z k20, dlugi dolot, wydech(nie wiem co dokladnie) i

> strojenie w cenie.

Co do strojenia to do 2.4 w Accordzie (zeby zachowac klime, tempomat itp.) to jest mozliwe jedynie na zasadzie dual-harness z drugim komputerem z K20. Znajac cene tego rozwiazania 8kPLN wydaje sie bardzo tanie. Chyba, ze na uzywanych czesciach, wtedy sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i wlasnie juz nie moge sie doczekac tego auta. do szewskiej pasji doprowadza mnie jazda na urlop w

> tempie wozu z weglem. w civicu przy 180 jest glosno i drogo. w accoerdzie bedzie ciszej i

> taniej

Chcesz miec cicho w pojeździe przy większych predkosciach - kup coś z V8 - przy 180 będzie Ci sie kręcił na 2500 obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyniki spalania. Jazda typowo miejska korkowa + dynamiczna miejska wieczorna z testowaniem możliwości auta - 14 litrów gazu na 100 kilometrów

Jazda pozamiejska dynamiczna w połowie z prędkociami 140-160 a w połowie 100 km/h - 10.5 litrów gazu na 100 km. W porównaniu do Civica który palił w mieście 7.5 a na trasie ok 5 - jestem mega zadowolony. Komfort wyprzedzania wzrósł NIESAMOWICIE, auto jest naprawdę dynamiczne, do tego ciche i komfortowe. Na wiosnę delikatne mody ale aktualnie jestem bardzo zadowolony smile.gif Kolejne raporty spalania już wkrótce smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzialem

> znalazles jakies minusy tego auta??

> pytam z ciekawosci

Usunąłem rezonator - jest fajnie smile.gif Ale to plus.

A z minusów - trochę brudzi sie ta skóra, wyczyściłem do idealnie czystej, 2 tygodnie jazdy i znowu by trochę trzeba było przetrzeć. No i spryski reflektorów - mycie każdorazowe z szybą odpada. Wyłaczyłem bezpiecznikiem. Poza tym minusów nie widzę. Serio ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Piękna

> Jakie koszta za korektę?

900 zł ok.gif to 50 % ceny, poza sezonowo i znajomy tam jest kierownikiem dlatego rabat. Zastanawiam się nad powłoką cquartz ewentualnie, koszt ok 350 zł za materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 900 zł to 50 % ceny, poza sezonowo i znajomy tam jest kierownikiem dlatego rabat. Zastanawiam się

> nad powłoką cquartz ewentualnie, koszt ok 350 zł za materiał.

Wpadnij na kosmetykę aut, przemyśl CQ...

Pozytywnie - zazdroszczę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.