Skocz do zawartości

Pytanie o spryskiwacze mgłowe do AF


msemafor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś z Was próbował taki spryskiwaczy w swojej AF? http://allegro.pl/spryskiwacze-mglowe-dysze-uniwersalnym-mocowaniem-i2012328538.html

dd84df2e1581e3d1med.jpg

Szczególnie ważne jest to, czy faktycznie można je zamontować bez żadnego "druciarstwa" (przycinania, klejenia lub uszczelniania silikonem itp.) w masce AF oraz, czy rozpylają płyn na szybę właściwie. Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta są będę miły.

Poszukaj w szukajce, był obszerny temacik.

Na plus dla Ciebie, w temacie o którym mówiłem takich spryskiwaczy nie proponowano.

Zaraz poszukam i jako prezent zapodam linka.

PZDR VEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Hej, czy ktoś z Was próbował taki spryskiwaczy w swojej AF?

> http://allegro.pl/spryskiwacze-mglowe-dysze-uniwersalnym-mocowaniem-i2012328538.html

> Szczególnie ważne jest to, czy faktycznie można je zamontować bez żadnego "druciarstwa"

> (przycinania, klejenia lub uszczelniania silikonem itp.) w masce AF oraz, czy rozpylają płyn

> na szybę właściwie. Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Zamówiłem i w tą sobotę zamontowałem te spryskiwacze. Wyglądają dobrze ale spryskują trochę za nisko - szczególnie przy wyższych prędkościach. Faktycznie trzeba pokombinować z jakąś czarną gumową podkładką ż przodu wyższą. Jak coś wykombinuję to napiszę (niestety obecnie mogę tylko w soboty dłubać). Jak ktoś z Was też zamontował i udało mu się w jakiś sposób unieść lekko przód sprysków to niech też da znać - niech inni się nie meczą smile.gif

A tu opinia innego szczęśliwego posiadacza mgłowych sprysków w Astrze F (zdjęcia + filmik) - sorry, że z innego forum ale to dla dobra ogółu smile.gif.

Modyfikacja spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorry, że z innego forum ale to dla dobra ogółu .

Wszystko jest OK, dopóki podajesz linka do strony, które jest ogólnodostępna. Na tej trzeba się zarejestrować aby przeczytać cały wątek.

Nie żebym straszył, ale ktoś wyrwał bana za notoryczne podawanie takich linków wink.gif Jak to mówią: "żeby mnie to było ostatni raz" wink.gif

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinowałem, aby podnieść lekko kąt spryskiwania i udało mi się. Podłożyłem pod dysze uszczelki gumowe od kranu (chyba). Uciąłem je w połowie i podłożyłem pod przednią część dyszy, aby podnieść kąt spryskiwania szyby. Ta "modyfikacja" nie wpłynęła na estetykę dysz w masce i zmieniła kąt "chlapania". Teraz mam "mgiełkę" na szybie nawet przy 100 km/h (dziś sprawdzałem). Niestety, nie mam możliwości zrobienia zdjęć frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.