Skocz do zawartości

Faldach cieknie


jjarus106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj zamontowałem dach w seju, dziś po polaniu seja wodą z węża okazuje się że dach przecieka.

Woda przedostaje się między uszczelką a dachem (elementem przesuwnym) w przednich kątach dachu (zaznaczyłem na zdjęciu)

Zauważyłem że uszczelka jest w tych miejscach wygnieciona, co możecie mi doradzić??

przeciek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Wczoraj zamontowałem dach w seju, dziś po polaniu seja wodą z węża okazuje się że dach przecieka.

> Woda przedostaje się między uszczelką a dachem (elementem przesuwnym) w przednich kątach dachu

> (zaznaczyłem na zdjęciu)

> Zauważyłem że uszczelka jest w tych miejscach wygnieciona, co możecie mi doradzić??

Cieknie bo nie przyjechales montowac do naszego tarnowskiego cento garazu tongue.gif A tak na powaznie to pierwszy raz widze Cie na forum. Zapraszam do nas na garaz jak bedziesz mial czas kiedys zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cieknie bo nie przyjechales montowac do naszego tarnowskiego cento garazu A tak na powaznie to

> pierwszy raz widze Cie na forum. Zapraszam do nas na garaz jak bedziesz mial czas kiedys

Daj mi namiar na PV, Dareq mi o Tobie coś wspominał, jednak nawet nie wiem gdzie macię ten garaż.

Dzięki wielkie za pomoc wszystkim w poniedziałek będe w ASO tak że będe pytał czy mi to zamówią, na razie cento schowałem do garażu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eper 2011 mowi: 735256931 - ksztaltownik gumowy - cena 63,98 brutto (o ile to jest to )

> Na obrazku nr 1

jak masz pod ręką Epera, to sprawdź mi cenę tej uszczelki , co leci w koło faldachu i nachodzi na podsufitkę zlosnik.gif Taka niby flokowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie element: 735256931 - ksztaltownik gumowy - cena 63,98 brutto

> to jest ta obramówka do podsufiltki

> Uszczelka to element 2 z drugiego schematu!!

> Jak coś to mam na sprzedaż ten ksztautownik miękki

priv zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eper 2011 mowi: 735256931 - ksztaltownik gumowy - cena 63,98 brutto (o ile to jest to )

> Na obrazku nr 1

To nie to... uszczelka nr 1 scala dach z podsufitką.

Jeśli chodzi o sam dach niemożliwością jest by przeciekał w tym miejscu z powodu uszczelki, a uszczelka nawet nowa jest wygnieciona w tym miejscu, bo dach w tym właśnie miejscu po domknięciu się do końca dociąga się w dół więc i uszczelka ma zrobiony lekki profil. Może poprostu koledze się dach nie domyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie to... uszczelka nr 1 scala dach z podsufitką.

> Jeśli chodzi o sam dach niemożliwością jest by przeciekał w tym miejscu z powodu uszczelki, a

> uszczelka nawet nowa jest wygnieciona w tym miejscu, bo dach w tym właśnie miejscu po

> domknięciu się do końca dociąga się w dół więc i uszczelka ma zrobiony lekki profil. Może

> poprostu koledze się dach nie domyka?

A ma ktoś może możliwość zobaczyć u siebie czy ma tą uszczelkę wygniecioną z przodu??

Jest taka opcje że się nie dosuwa do końca, ale potrząc na uszczelkę którą mi Dareq przyniósł wydaje mi się że moja jest wadliwa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ma ktoś może możliwość zobaczyć u siebie czy ma tą uszczelkę wygniecioną z przodu??

> Jest taka opcje że się nie dosuwa do końca, ale potrząc na uszczelkę którą mi Dareq przyniósł

> wydaje mi się że moja jest wadliwa:/

Ori faldach u mnie wygląda tak. Mam nadzieję, że zrobiłem zdjęcie miejsca, o które Ci chodziło zlosnik.gif

285642495-1.jpg

post-7124-1435251511821_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da się w jakiś sposób wyregulować siłę z jaką dociska dach do uszczelki, tzn moment w którym silnik

> się zatrzymuje??

A u Ciebie silnik się sam zatrzymuje? U mnie ciągnie aż nie puszczę przycisku wink.gif

U mnie się zatrzymuje automatycznie tylko dzięki domykaczowi, który działa przy załączeniu alarmu, ale to juz była doróbka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ori faldach u mnie wygląda tak. Mam nadzieję, że zrobiłem zdjęcie miejsca, o które Ci chodziło

Tak chodzi mi o to miejsce tylko nie widzę na tym zdjęciu dokładnie uszczelki, jak byś zrobił z bliska z boku zdjęcie był bym super wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A u Ciebie silnik się sam zatrzymuje? U mnie ciągnie aż nie puszczę przycisku

Silnik pracuje cały czas dopuki nie puszczę przycisku, dach się przesuwa do momentu gdy natrafi na koniec szyny, chodziło mi o to czy może reguluje się dach względem tych elementów co po szynie lecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak chodzi mi o to miejsce tylko nie widzę na tym zdjęciu dokładnie uszczelki, jak byś zrobił z

> bliska z boku zdjęcie był bym super wdzięczny

Mogę Ci jutro zrobić foto.

Paczka dotarła wczoraj . THX 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, no moja uszczelka to jest całkiem wygnieciona i wręcz dotyka dolnej części uszczelki.

> Dzięki wielkie za fotki

Nie ma za co smile.gif

I ile Cię kosztowała ta uszczelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma za co

> I ile Cię kosztowała ta uszczelka?

Dokładnie tyle za ile Tobie sprzedałem.

Panowie a czy zdradzi mi ktoś gdzie do instalacji mam podłączyć kable od dachu??

Są 3 kable: PLUS , PLUS i MINUS - jeden z plusów chyba jest od podświetlenia przycisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tyle za ile Tobie sprzedałem.

To, to wiem zlosnik.gif

Chodziło mi o tą co musisz wymienić. Tak jak w EPER ponad 200??

> Panowie a czy zdradzi mi ktoś gdzie do instalacji mam podłączyć kable od dachu??

> Są 3 kable: PLUS , PLUS i MINUS - jeden z plusów chyba jest od podświetlenia przycisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bral nowej tylko ma moja ktora mi zostala.. bo ja z 2 dachow skladalem 1

ok.gif

A do Jarka :

Masz książkę "Sam naprawiam "?? W pdf lub normalnie.

Jest schemat na 253str , plusy idą pod bezpieczniki F11 ( z przekaźnika -nóżka 30) i F12 ( nóżka 86 i to jest + po stacyjce )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A do Jarka :

> Masz książkę "Sam naprawiam "?? W pdf lub normalnie.

> Jest schemat na 253str , plusy idą pod bezpieczniki F11 ( z przekaźnika -nóżka 30) i F12 (

> nóżka 86 i to jest + po stacyjce )

Pewnie że mam, już lukam, dzięki, nie pomyślałem że to mogę tam znaleść smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.