Skocz do zawartości

Co dostaliście od Mikołaja?


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/milicja-fiat-125p-spinki-komplet-i2018796777.html palacz.gif Reszte prezentow zrobilem sobie sam skromny.gif kilka proporcow FSO, czysta przepustka wzjazdowa na teren fabryki, talerz do zupy, talerz płaski, dzbanek oczywiście wsyzstko z logo FSO. Dodatkowo list gratulacyjny z 75r. podpisany przez Jerzego Bieleckiego, popielniczka turystyczna, klips do okumentow, teczka skorzana, klasyczna teczka papierowa, kilka kopert w tym jedna ze starym adresem (Stalingradzka 50), wazon, filiżanka, tacka i kilka innych drobiazgów ok.gif W drodze jest łyżeczka z logo FSO, kubek, i teczka na dokumenty auta ok.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem od swojej mulher.gif na święta genialny prezent!

dsc00073el.th.jpg

na płótnie, z moim pierwszym samochodem, który sprzedaję na dniach, będzie idealna pamiątka, jaram się jak cholera! zlosnik.gif jeszcze muszę tylko powiesić, bo napięty grafik mam i nie bardzo jest czas, żeby się tym zająć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy da radę śmigać tym bo wykładzinie dywanowej z bardzo krotkim włosiem? Sprawił bym sobie taki i

> pośmigał w robocie w biurze zza biurka hehe

da radę jeździć, co prawda fajniej się zachowuje na gumoleum czy parkiecie ale i na dywanowej można pojeździć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.