Skocz do zawartości

daewoo tacuma


robert62

Rekomendowane odpowiedzi

> witam, może ktoś będzie wiedział gdzie można dostać

"Dostać" to raczej ciężko będzie grinser006.gif , tym bardziej nowy.

Ja na przykład nie wiem gdzie takie rozdają za darmo wink.gif.

Myślę, że za jakiś używany trzeba będzie jednak zapłacić choćby na szrocie, a za nowy w jakimś sklepie z częściami samochodowymi , może też w ASO będzie można kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Dostać" to raczej ciężko będzie , tym bardziej nowy.

> Ja na przykład nie wiem gdzie takie rozdają za darmo .

> Myślę, że za jakiś używany trzeba będzie jednak zapłacić choćby na szrocie, a za nowy w jakimś

> sklepie z częściami samochodowymi , może też w ASO będzie można kupić ?

Nie ma to jak treściwa i konkretna odpowiedź. Podejrzewam, że kolega rob60 wiedział to i bez Twojego posta wink.gif

A jeśli chodzi o amorki:

1. Napewno ten kącik?

2. Intercars, sklepy z częściami do Daewoo ( w Łodzi przynajmniej kilka takowych istnieje )

3. W ASO pewnie liczą sobie jak za zboże

4. Alledrogo - znalazłem jedynie 2 ogłoszenia

5. Google wyrzuca masę ofert. Poszukaj gdzieś w swojej okolicy lub skorzystaj ze sprzedazy wysyłkowej

Poza tym z tego co mi wiadomo, amortyzatory wymienia się parami. Więc kupno wyłącznie na jedną stronę mija się z celem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to jak treściwa i konkretna odpowiedź. Podejrzewam, że kolega rob60 wiedział to i bez

> Twojego posta

> A jeśli chodzi o amorki:

> 1. Napewno ten kącik?

> 2. Intercars, sklepy z częściami do Daewoo ( w Łodzi przynajmniej kilka takowych istnieje )

> 3. W ASO pewnie liczą sobie jak za zboże

> 4. Alledrogo - znalazłem jedynie 2 ogłoszenia

> 5. Google wyrzuca masę ofert. Poszukaj gdzieś w swojej okolicy lub skorzystaj ze sprzedazy

> wysyłkowej

> Poza tym z tego co mi wiadomo, amortyzatory wymienia się parami. Więc kupno wyłącznie na jedną

> stronę mija się z celem..

niestety wszystko obdzwonione i owszem lewe są bez problemu ale prawych totalnie brak, nie wiem może jakieś pozłacane są czy co cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.