Skocz do zawartości

rozrusznik


malat

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam podejrzenia że rozrusznik podczas rozruchu rozwala mi akumulator,czy może to być wina szczotek ,podobno mogą być tam trzy albo cztery proszę o podpowiedż jak to zrobić,podczas rozruchu jest nieraz tak że nie chce zakręcić (efekt rozładowany akumulator)ale lekko wtedy się obróci wirnik w rozruszniku i za drugim razem już zakręci tak jak trzeba,podejrzewam że szczotka jedna może nawaliła albo może komutator na wirniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>[...] konieczność wyjęcia alternatora sprawi, że sam się zdziwisz, ile brzydkich słów znasz

Wiem jak to smakuje = jestem już po przeprawie z alternatorem zlosnik.gif Choć przy rozruszniku więcej mięsa przerzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W opisie masz inny silnik

tak w opisie jest marea wek ale sprzedałem a brave 1,2 16 v ojciec sprezentował mi na urodziny

pytanko jeszcze takie czy znacie rozmiar tulejek rozrusznika w bravie 1,2 16 v i jak tam szczotki wyglądają (czy same szczotki się wymienia czy razem z szczotko trzymaczem)bo na allegro regenerowany 100 + wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.