Skocz do zawartości

nagrzewnica, klimatyzacja w sc


Jerzyk_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy zamieniając kpl nagrzewnicę z panelem (wiatrak 3 biegi na 4 biegi) trzeba coś zmieniać w instalacji elektr. ?

2. Czy obieg wewn wpływa jakoś dodatnio na ogrzewanie w sc ?

3. czy ktoś montował klimatyzację do sc z silnikiem 1.4, od czego sprężarka i czy sie zmieści ?

4. czy klima w sc jest wystarczająco wydajna latem (mam czarne wnętrze) przy powiedzmy +30C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Czy zamieniając kpl nagrzewnicę z panelem (wiatrak 3 biegi na 4 biegi) trzeba coś zmieniać w

> instalacji elektr. ?

> 2. Czy obieg wewn wpływa jakoś dodatnio na ogrzewanie w sc ?

> 3. czy ktoś montował klimatyzację do sc z silnikiem 1.4, od czego sprężarka i czy sie zmieści ?

> 4. czy klima w sc jest wystarczająco wydajna latem (mam czarne wnętrze) przy powiedzmy +30C ?

1. Nagrzewnica ma swoją instalacje więc biegi powinny działać.

2. Obieg wewnętrzny włącza się jak włączasz klimę żeby nie chłodzić cały czas ciepłego powietrza z zewnątrz.

3. Zmieścić się zmieści. Musisz mieć komplet od sc/cc 1.1. Nie wiem tylko jak z napędzeniem sprężarki bo bieżnia koła fonicznego jest w 16v odsunięta bardziej od silnika niż w 1.1 i nie mam pomysłu jak założyć pasek ale ktoś tu miał klime w 16v to może podpowie jak to rozwiązał.

4. Na pewno coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak myslalem ze wezszy pasek pasuje dac. a czujnik polozenia walu trzeba dac na tym adapterze

> wtedy pewnie.

nic nie trzeba. Ja mialem 1.4 na szerokim pasku i dolne kolo rozrzadu mialem szersze. W 1.1 powinno bez problemu pasowac na seryjnym pasku, a jak nie pasi to albo wezszy pasek albo dystansowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> 3. kolo pasowe daje sie z 1.1 spi i pasek o jeden rowek wezszy. Tak mialem i dziala do dzisiaj

dzisiaj obejrzałem sobie dokładnie silnik, alternator i jakos nie widzę możliwości upchnięcia tam kompresora klimy

ma ktoś zdjęcia jak to jest zamontowane w 1.2/1.4 16V albo jakiś opis montazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj obejrzałem sobie dokładnie silnik, alternator i jakos nie widzę możliwości upchnięcia tam

> kompresora klimy

> ma ktoś zdjęcia jak to jest zamontowane w 1.2/1.4 16V albo jakiś opis montazu ?

wsio pasi:

1

2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.