Skocz do zawartości

Akumulator godny polecenia.


notebuk1

Rekomendowane odpowiedzi

za takiego uznałem Bosch SILVER. Gdyż dzisiaj przy 22 stopniowym mrozie uruchomił mojego unolota mimo iż ma 11 lat. Myślę że to może być rekord świata, ale Polski to na pewno. hehe.gif

Ciekawe kiedy padnie. Jak znam życie to w środku lata hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za takiego uznałem Bosch SILVER. Gdyż dzisiaj przy 22 stopniowym mrozie uruchomił mojego unolota

> mimo iż ma 11 lat. Myślę że to może być rekord świata, ale Polski to na pewno.

> Ciekawe kiedy padnie. Jak znam życie to w środku lata

Nie tak szybko, mój Bosh padł po.... 17 latach. I odpalał w czasie większych mrozów. waytogo.gifcool.gif Większym problemem było dostanie się do środka auta niż jego odpalenie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tak szybko, mój Bosh padł po.... 17 latach. I odpalał w czasie większych mrozów. Większym

> problemem było dostanie się do środka auta niż jego odpalenie.

O! Mój po 3-4 latach ledwo chce kręcić, a to produkt jakiegoś AutoPartner (4 max).

Mój wehikuł ma 11 lat i to już trzeci akumulator włącznie z fabrycznym czyli drugi raz wymieniałem (kupowałem) frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za takiego uznałem Bosch SILVER. Gdyż dzisiaj przy 22 stopniowym mrozie uruchomił mojego unolota

> mimo iż ma 11 lat. Myślę że to może być rekord świata, ale Polski to na pewno.

> Ciekawe kiedy padnie. Jak znam życie to w środku lata

Aku czy samochód? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tak szybko, mój Bosh padł po.... 17 latach. I odpalał w czasie większych mrozów. Większym

> problemem było dostanie się do środka auta niż jego odpalenie.

4 lata temu jak bylo w wawie rano -28 odpalalem wlasnie bosha silver 3 letniego od strzala zlosnik.gif sasiad ktory zawsze nazywal fiata kupa zlomu nie mogl uwierzyc ze przez jego wspanialego pancerwagena bedzie musial dymac na przystanek autobusowy hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch Silver - 55Ah 420A AD 2006

Na początku jeździł w Poldku Trucku 1.6, od 2008 w Uno - najpierw w niebieskim 1.0, później w czerwonym. Od września 2010 do lutego 2011 stał nieużywany w garażu - zamontowany rok temu w 1.3T - poradził sobie z odpaleniem bez najmniejszego problemu ok.gif Używany do czerwca 2011, kilka dni temu wyjęty z czarnucha i podłączony do Alfy - bez żadnego doładowywania prostownikiem itp. - działa claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ja kupujac auto 5 lat temu kupilem tez aku nowy do niego .. a co mysle szarpne sie wink.gif moje autko ma juz 16 rok wink.gif i ciagnie dalej na jednym aku .. wink.gif raz byl tylko ladowany na prostowniku tak to non stop siedzi w aucie w diselku przypominam 1,7 wiec bardziej wehikul daje mu w dupe wink.gif a co to za aku ? Centra futura.. wykosztowalem sie troche bo dalem z tego co pamietam kolo 4 stowek .. ale .. teraz przynajmniej sobie nie pluje w brode ze odpalic nie moge wink.gif a garazu dla autka nie mam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heh no ja kupujac auto 5 lat temu kupilem tez aku nowy do niego .. a co mysle szarpne sie moje

> autko ma juz 16 rok i ciagnie dalej na jednym aku .. raz byl tylko ladowany na prostowniku

> tak to non stop siedzi w aucie w diselku przypominam 1,7 wiec bardziej wehikul daje mu w dupe

> a co to za aku ? Centra futura.. wykosztowalem sie troche bo dalem z tego co pamietam kolo 4

> stowek .. ale .. teraz przynajmniej sobie nie pluje w brode ze odpalic nie moge a garazu dla

> autka nie mam ..

bo centra to jedne z lepszych aku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O! Mój po 3-4 latach ledwo chce kręcić, a to produkt jakiegoś AutoPartner (4 max).

> Mój wehikuł ma 11 lat i to już trzeci akumulator włącznie z fabrycznym czyli drugi raz wymieniałem

> (kupowałem)

Bo wygląda na to że obecnie produkowane akumulatory to jakiś globalny sabotaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możliwe, moja centra plus 40ah wytrzymała 3 lata

a oryginalna centra z mojego uno (rocznik 2000) jeszcze rok temu pracowała w seicento teścia. Od zeszłego ma już Magnetti Marelli bo w końcu i ona padła. Zanim ją ode mnie dostał to w jego seicento (rocznik 1998) oryginalna centra wytrzymała równe 10 lat.

To wszystko by podchodziło pod dowody na globalny sabotaż. Przynajmniej jeśli chodzi o akumulatory produkowane w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo centra to jedne z lepszych aku

Tylko że mi w środku lata siwa futura padła, na aku 10.4V czyli jedna cela dead, ok 14:00 godz wróciłem bez problemu a o 21"00 już ledwo beknął rozrusznik ale zapalił, oczywiście wina użytkownika i reklamacji NIET no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a oryginalna centra z mojego uno (rocznik 2000) jeszcze rok temu pracowała w seicento teścia. Od

> zeszłego ma już Magnetti Marelli bo w końcu i ona padła. Zanim ją ode mnie dostał to w jego

> seicento (rocznik 1998) oryginalna centra wytrzymała równe 10 lat.

> To wszystko by podchodziło pod dowody na globalny sabotaż. Przynajmniej jeśli chodzi o akumulatory

> produkowane w kraju.

od jakiegos czasu kazdy sprzet elektro (TV AGD itp) jest produkowany tak by przetrwal gwarancje i padl (prawo podazy i popytu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sc mój oryginalny z fiata wytrzymał 10 lat auto cały czas stoi na dworze a teraz do aut kupiłem też boscha silvera czarny i mocniejszy z większym p rozruchowym do pojemności niebieski od roku działają bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.