Skocz do zawartości

Zmiana fotela, pilne!!!


sd455

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i od razu pytam.

Pacjent Astra II kombi 2000 edition. Będę przewoził meble i muszę odwrócić fotel pasażera o 180 stopni, abym mógł zamknąć klapę. Fotel ma poduszkę, obecnie ma wymontowany akumulator kilka dni.

1. Czy jak wypnę wtyczkę, odwrócę fotel i podepnę z powrotem to nie będzie jakiegoś błędu raportował, aby nie wystrzeliła poducha, aku rozłączony.

2. Czy mogę odpiąć wtyczkę, przewieźć meble, wymontować aku, podpiąć wtyczkę, zamontować aku? Czy komp nie zakoduje mi błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wcześniej nic nie grzebano po partacku to śmiało ,problem jednak w tym ,że fotel jest przykręcony w tylnej części dwiema śrubami a jak go odwrócisz to zapewne będzie latał troszkę i żebyś nie uszkodził (wyrwał ) sobie tej wtyczki bo wtedy na pewno będzie lampka zapalona .Po prostu fotel nie będzie na stałe połączony z nadwoziem a po za tym nic się nie wydarzy przy takim zabiegu.

W sumie to i bez odpinania aku możesz aby bez zapłonu to robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było grzebane. także mogę śmiało jechać bez podpiętej wtyczki?Mam jeszcze 1 pytanko, czy mogę podpiąć wtyczkę po wstawieniu z powrotem fotela jak aku będzie podłączony?Czy muszę odpinać kable?No a czy komp nie wykryje że jeden fotel jest podłączony, a drugi nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak będziesz jechał bez podpiętej wtyczki to wywali błąd

Możesz odwrócić fotel ale go nie przykręcisz, musisz podpiąć poduchę bo będzie błąd i w czasie ewentualnego wypadku poduchy nie wystrzela... Jedyne co możesz zrobić to odwrócić fotel podpiąć wtyczkę i pilnować żeby się nie wyrwała... Jeśli odpinasz wtyczkę poduchy to pamiętaj, żeby zapłon był wyłączony (najlepiej odłącz aku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.