Skocz do zawartości

Vectra C - czy ten rachunek jest akceptowalny?


gilbert3

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem właśnie od mechanika. Zrobiony tylko przód, ale jeszcze coś będzie do poprawki. Generalnie załamka jak dla mnie, bo jeszcze nie wszystko zrobione a półtora klocka pękło (według wstępnej rozmowy miało być 800-1000). Powiedzcie czy ten rachunek (w załączniku) jest akceptowalny czy koleś nie przesadził. Dzięki.

post-22305-14352515646378_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wróciłem właśnie od mechanika. Zrobiony tylko przód, ale jeszcze coś będzie do poprawki. Generalnie

> załamka jak dla mnie, bo jeszcze nie wszystko zrobione a półtora klocka pękło (według wstępnej

> rozmowy miało być 800-1000). Powiedzcie czy ten rachunek (w załączniku) jest akceptowalny czy

> koleś nie przesadził. Dzięki.

Ceny części chyba ok.( choć ja nie mam VC tylko Astrę F) ale to możesz sobie sprawdzić w necie np. w Inter Cars a robocizna chyba też nia za drogo jak na tyle roboty - tu też ja nie jestem wykładnikiem bo wystko robię sam (właśnie po to aby np. zaoszczędzić te 5 stów) wolę za tę kasę nakupować sobie potrzebnych narzędzi (zostaną na kolejne razy) cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wróciłem właśnie od mechanika. Zrobiony tylko przód, ale jeszcze coś będzie do poprawki. Generalnie

> załamka jak dla mnie, bo jeszcze nie wszystko zrobione a półtora klocka pękło (według wstępnej

> rozmowy miało być 800-1000). Powiedzcie czy ten rachunek (w załączniku) jest akceptowalny czy

> koleś nie przesadził. Dzięki.

Za części płaciłem mniej więcej tyle samo. Robociznę mam za flachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś podał jakich firm te części były to by łatwiej było coś powiedzieć.

Co do osłon przegubów to po lasach jeździsz że już musiałeś wymieniać???

i te łożysko MC Persona też poleciało????????

Czy Vectra była po jakimś zdarzeniu?????

Mam trzeciego już opla poprzednie były ze sporymi przebiegami i tych rzeczy nigdy nie wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i te łożysko MC Persona też poleciało????????

> Czy Vectra była po jakimś zdarzeniu?????

> Mam trzeciego już opla poprzednie były ze sporymi przebiegami i tych rzeczy nigdy nie wymieniałem.

Niestety łożyska górne (nr oryginału 344665) nie należą do trwałych...

Możesz mieć spory przebieg, a łożyska mogą być dobre...

Zależy jak jeździsz, po dziurach itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam trzeciego już opla poprzednie były ze sporymi przebiegami i tych rzeczy nigdy nie wymieniałem.

A ja mam udokumentowane 140kkm i wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam udokumentowane 140kkm i wymieniałem.

U mnie 192kkm i nic nie robione z tym że do 150kkm śmigała po europejskich autostradach miała też wypad na Litwę i do Estonii bo tamtejsze adresy w navi były zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie 192kkm i nic nie robione z tym że do 150kkm śmigała po europejskich autostradach miała też

> wypad na Litwę i do Estonii bo tamtejsze adresy w navi były

Tu jest odpowiedź, dlaczego łożyska tak długo wytrzymały... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wróciłem właśnie od mechanika. Zrobiony tylko przód, ale jeszcze coś będzie do poprawki. Generalnie

> załamka jak dla mnie, bo jeszcze nie wszystko zrobione a półtora klocka pękło (według wstępnej

> rozmowy miało być 800-1000). Powiedzcie czy ten rachunek (w załączniku) jest akceptowalny czy

> koleś nie przesadził. Dzięki.

Ja Ci moge powiedziec jak w UKeju - np. tarcze plus klocki, przod i tyl, ori od GMa - 150 funtow (~730pln)... czy to drogo niewiem.gif

Moge Cie pocieszyc, ze w zeszlym roku kalendarzowym ja w swoja 4 letnia Viki wpakowalem tysiaka... funtow hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moge Cie pocieszyc, ze w zeszlym roku kalendarzowym ja w swoja 4 letnia Viki wpakowalem tysiaka... funtow

To 2 razy mniej niż ja w 8-letnią zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.