Skocz do zawartości

Który reduktor polecacie i jakie graty by to faynie chodziło


KRROL

Rekomendowane odpowiedzi

Hejko smile.gif

R19 KME GOLD do 360KM

R36 KME GOLD TURBO do 360KM

Jaka jest różnica pomiedzy r19 a r36.... kwestia średnicy przewodu gazu co idzie do listwy czy jak...??

MAGIC JET 350KM

Chciał bym by reduktor dal rade w mojej Mulpie 2.0-20VT , moc ~280KM a czasami lekko ponad 300KM.

Wybrałem już stag 300 + 6, wtryski hana zielone z reduktorami by razem z wtryskami benzynowymi zasadzić

Nie jest to mega mocowy potwór, ale bym chciał by czasami mu nie było za ubogo ok.gif

Taki zestawik da rade?? I jak z reduktorem ? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z wymienionych nie da rady 300KM. Musisz kupić dwa.

Magic Jeta bym nie brał z powodu "bombowego o-ringa".

We dwójkę da radę już kilka reduktorów: gold, silver, AC-R01, Zavoli.

Acha, Gold turbo ma większy przekrój kanałów podciśnienia do sterowania membraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żaden z wymienionych nie da rady 300KM. Musisz kupić dwa.

> Magic Jeta bym nie brał z powodu "bombowego o-ringa".

> We dwójkę da radę już kilka reduktorów: gold, silver, AC-R01, Zavoli.

> Acha, Gold turbo ma większy przekrój kanałów podciśnienia do sterowania membraną.

ciśnieniowo gold obrobi spokojnie ale przerosty ciśnienia będą wysokie i termika może nie wystarczyć do tej mocy

dlatego warto poczekać aż po targach wejdzie slim , złączyć dwa w jedną całość i wychodzi wtedy mocny reduktor o małych gabarytach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki podepnę się pod temat.

Mam Passata 1.8Turbo z mocą 180koni.

W tej chwili mam założony reduktor TOMASETTO ARTIC (200KM)

Czerwone Valteki i elektronika ZENITH

I ten zestaw nie daje rady.

Taki zestaw w spadku odziedziczyłem po poprzednim właścicielu.

Gazownik twierdzi ze trzeba wymienić tylko parownik bo jest za słaby bo jak mocniej wcisnę gaz to mi przełącza się na benzyne i przy prędkościach autostradowych powyżej 140-150km zaczyna szarpać.

Zaproponował KME Silver Turbo.

Czy ten reduktor da radę, czy dołożyć 100zł i brać KME GOLD Turbo. ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valteki, to też raczej na styk są do tego silnika. Generalnie ktoś za bardzo przyoszczędził. Co do reduktora, to się nie wypowiem, bo zwłaszcza do silnika z T warto dać coś sprawdzonego w podobnym aucie, a ja takich doświadczeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Valteki, to też raczej na styk są do tego silnika.

Delikatnie mówiąc wink.gif. 35KM/garnek Valteka kontra 45KM/garnek Passata. Myślę, że nawet jak da radę reduktor (a silver raczej da radę stykowo) to i tak będzie ubogo, albo/i zapętlone wtryski.

> Generalnie ktoś za bardzo przyoszczędził.

Niestety. Oszczędza się po założeniu instalacji, a nie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Delikatnie mówiąc . 35KM/garnek Valteka kontra 45KM/garnek Passata. Myślę, że nawet jak da radę

> reduktor (a silver raczej da radę stykowo) to i tak będzie ubogo, albo/i zapętlone wtryski.

> Niestety. Oszczędza się po założeniu instalacji, a nie przed.

Wiec koledzy napiszcie co mam włożyć do tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> poczekaj po 8 marca KME wypuści red. "slim" załączysz dwa razem i masz reduktor nawet do 330hp

Ejjo smile.gif

No i zobacz, jeszcze SLIM na allegro się nie pojawił frown.gif

Ale za to , takie coś się pojawiło......

http://moto.allegro.pl/reduktor-parownik-sekwencja-niko-300-km-nowosc-i2195212966.html

Rozmawiałem z producentem i zapewniał że spokojnie ten reduktor da radę z 280KM Turbo....

poozdroffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>... http://moto.allegro.pl/reduktor-parownik-sekwencja-niko-300-km-nowosc-i2195212966.html

> Rozmawiałem z producentem i zapewniał że spokojnie ten reduktor da radę z 280KM Turbo....

Magicjet też wypuścił reduktor tłokowy i okazało się że to niewypał.

Znajomy ma taki reduktor i niestety nasz zaszlamiony lpg unieruchamia skutecznie tłok - ciśnienie dochodzi do 3 zamiast być stabilne na 1 ...

Czyszczenie wystarczyło na ok. 10 tys. km, a koszt czyszczenia to prawie nowy reduktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.