Skocz do zawartości

[H] Czy kierownica od anglika pasuje do wersji europejskiej?


ned

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie.

Chciałem sobie wrzucić multi kierownicę i tak się zastanawiam, czy te od anglików podchodzą do europejczyków?

Czy nasze poduchy itd. pasują do anglików?

Rzuci ktoś trochę światła na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podchodzą i pasują. Kwestia tego, czy chcesz mieć logo vauxhalla na kierownicy (poduszce).

No właśnie dlatego pytam o kompatybilność poduszek - chciałem przerzucić swoją oryginalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie dlatego pytam o kompatybilność poduszek - chciałem przerzucić swoją oryginalną

Nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś czytałem że poducha przy kierownicy sterowanej radiem jest inna i ta bez sterowania nie podejdzie do kierownicy ze sterowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszek są dwa rodzaje:

Z jednym gniazdem i jednym zapalnikiem,

z dwoma gniazdami i dwoma zapalnikami (dwustopniowa, stosowana od ok. 2005r.).

Nie można ich stosować zamiennie bo wiązki nie pasują.

Przy sterowaniu inna jest też płytka ze stykami, ale jeśli wymienia się cały komplet to wszystko powinno pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jeśli wymienia się cały komplet to wszystko

> powinno pasować.

No to sobie odpuszczę bo nie będę przepłacał za dodatkowego jaśka, skoro mój jest ok. nono.gif

Jakoś bez sterowania z kiery do tej pory dało się pomykać, więc i teraz pewnie też się będzie dało.

Może sobie obszyję moją aktualną kierownice skórką.... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.gif

inaczej:

Sprawdzasz jaką masz poduchę, kupujesz angola z odpowiednią ilością wtyczek do poduchy, przekładasz (wkładasz) swoją i też powinno działać. Poduchy są zamienne, a kierownica z angola ze sterowaniem będzie miała już swoją płytkę i wiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.