Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GP Australii - dyskusja

Featured Replies

Napisano

> alez im tylkami wozi, cos czuje ze bedzie sporo kraks w tym sezonie jesli nie zwolnia w zakretach

To może być przez początek sezony stały obrazek...

Napisano

> Ferrari przepadło, Kimi przepadł. Red Bulle słabo na razie.

> Francuz nieźle daje

widze ze z racji braku dmuchanego dyfuzora red bulle nie trzymaja klasy z sezonu 2011.

Szkoda mi Raikkonena, moze nastepnym razem pojdzie mu lepiej, jego partner w koncu jest 3 zlosnik.gifzlosnik.gif.

Ferrari zaczelo zle, czyzby samochod byl nie bardzo?

Napisano

> Lewis jest na swietnej pozycji, bo bedzie broniony przez Buttona,

Ja myślę, że jak wystartują i ustawią się w wyścigu tak, jak stoją, to BUT wyprzedzi HAM pod koniec pierwszego stintu. Ma lepsze tempo wyścigowe od Lewisa i lepiej dba o opony.

Napisano

> Ja myślę, że jak wystartują i ustawią się w wyścigu tak, jak stoją, to BUT wyprzedzi HAM pod koniec

> pierwszego stintu.

sztbciutko go wzial grinser006.gif

szkoda ze GRO tak szybko skonczyl. zobaczymy jak sie bedzie sprawowal w nastepnym wyscigu i cz tez zawalczy o miejsce w Q3 ok.gif

Napisano

> sztbciutko go wzial

> szkoda ze GRO tak szybko skonczyl. zobaczymy jak sie bedzie sprawowal w nastepnym wyscigu i cz tez

> zawalczy o miejsce w Q3

vet goni szumiego, ale na prostej go nie da rady łyknąć bo mu się za wcześnie skrzynia kończy biglaugh.gif

Napisano

> vet goni szumiego, ale na prostej go nie da rady łyknąć bo mu się za wcześnie skrzynia kończy

goni goni ... poboczami wink.gif

a teraz Schumi uciekal poboczami grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Napisano

> goni goni ... poboczami

tak jak mówiłem - nie dał rady na prostej... dopiero jak szumi popłnił błąd i coś uszkodził jak się okazuje

Napisano

> tak jak mówiłem - nie dał rady na prostej... dopiero jak szumi popłnił błąd i coś uszkodził jak się

> okazuje

a Ferrari chyba chce zjesc roczny zapas opon i jesli beda zmieniali co 10 okrazen to pod koniec wyscigu beda musieli pozyczac gumki od innych zespolow hehe.gif

BUT i HAM ladnie przycinaja. ALO nie ma lekko z wyprzedzeniem Rosberga

ooo... ROS na zmianie gumek, to sie upieklo Alonso wink.gif

Napisano

> a Ferrari chyba chce zjesc roczny zapas opon i jesli beda zmieniali co 10 okrazen to pod koniec

> wyscigu beda musieli pozyczac gumki od innych zespolow

> BUT i HAM ladnie przycinaja. ALO nie ma lekko z wyprzedzeniem Rosberga

> ooo... ROS na zmianie gumek, to sie upieklo Alonso

na koniec zasadzą intermediaty biglaugh.gif

Napisano

> na koniec zasadzą intermediaty

dobrze widze ze Alonso wyjechal przed Rosbergiem?

Napisano

> dobrze widze ze Alonso wyjechal przed Rosbergiem?

tak jest

Napisano

> Kimi fajnie awansował

dziwi mnie jedna rzecz: migało dla jednego z kierowców niebieskie światło mimo że nie był dublowany .... WTF ?

Napisano

> dziwi mnie jedna rzecz: migało dla jednego z kierowców niebieskie światło mimo że nie był dublowany

> .... WTF ?

tego nie widzialem. HAM troche ugrzazl za Perezem ktory teraz daje sie we znaki Bettelowi ale mimo wszystko Vettel bedzie raczej mogl uzyc DRS'u w walce z Lewisem .. bedzie ciekawie o ile mu szybko nie odjedzie wink.gif

ok, nie bylo tematu, juz 1.8s wink.gif

no i Perez znowu rozdaje karty - teraz pomogl Rosbergowi zlizbyc sie do Alonso grinser006.gif

Napisano

> tego nie widzialem. HAM troche ugrzazl za Perezem ktory teraz daje sie we znaki Bettelowi ale mimo

> wszystko Vettel bedzie raczej mogl uzyc DRS'u w walce z Lewisem .. bedzie ciekawie o ile mu

> szybko nie odjedzie

> ok, nie bylo tematu, juz 1.8s

> no i Perez znowu rozdaje karty - teraz pomogl Rosbergowi zlizbyc sie do Alonso

znowu migało na prostej mimo że nikt nie był dublowany - możę coś się z.... odmówiło posługi biglaugh.gif

Napisano

> znowu migało na prostej mimo że nikt nie był dublowany - możę coś się z.... odmówiło posługi

sa dublowani - KOV, GLO, PIC wink.gif

Raikkonen sie stara claps.gif za to Button mial jakas gorsza passe i stracil w 3-4 okrazenia 2s przewagi nad HAM, ale byc moze to wina dublowań

Napisano

> sa dublowani - KOV, GLO, PIC

> Raikkonen sie stara za to Button mial jakas gorsza passe i stracil w 3-4 okrazenia 2s przewagi

> nad HAM, ale byc moze to wina dublowań

Narzekał na jakieś wibracje...

Napisano

> sa dublowani - KOV, GLO, PIC

> Raikkonen sie stara za to Button mial jakas gorsza passe i stracil w 3-4 okrazenia 2s przewagi

> nad HAM, ale byc moze to wina dublowań

ale w tym momencie jak pokazali prostą to na niej byli tylko vet i ham

Napisano

> ale w tym momencie jak pokazali prostą to na niej byli tylko vet i ham

wlasnie sie Kimi o to pytal - powiedzli mu ze to nie dla niego rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Napisano

> znowu migało na prostej mimo że nikt nie był dublowany - możę coś się z.... odmówiło posługi

coś się czepnął od rana tych świateł grinser006.gif

Napisano

> coś się czepnął od rana tych świateł

być może jest to spowodowane tym, że od tego roku kierowca, który jest wyprzedzany tylko raz może zajechać drogę atakującemu rywalowi zmieniając swój tor jazdy i dlatego jest tyle flag

Napisano

> być może jest to spowodowane tym, że od tego roku kierowca, który jest wyprzedzany tylko raz może

> zajechać drogę atakującemu rywalowi zmieniając swój tor jazdy i dlatego jest tyle flag

laweta robi za SC hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Napisano

> laweta robi za SC

no co ty - to nowa konstrukcja HRT biglaugh.gif wyjechali na testy biglaugh.gif

Napisano

> no co ty - to nowa konstrukcja HRT wyjechali na testy

ciekawe dlaczego Pereza nie sciagneli na pitstopa ponownego w czasie SC

Vettel, Webber i Alonso musza sie cieszyc z SC, odrobili straty. najgorzej wypadl na tym Button

Napisano

> ciekawe dlaczego Pereza nie sciagneli na pitstopa ponownego w czasie SC

> Vettel, Webber i Alonso musza sie cieszyc z SC, odrobili straty. najgorzej wypadl na tym Button

dla ALO duuży + bo tracił ok 10s do VET no.gif

Napisano

o nieeee... Heiki .... sick.gif

i dlaczego Borówa mowi ze to wielki pech bo Pietrov tez juz nie jedzie? icon_eek.gif a, racja ... to przez niego SC .. zaćma wink.gif

Napisano

> o nieeee... Heiki ....

ciekawe jak BUT to rozwiąże hmmmm kiedyś ładnie ich spowolnił i uciekł cool.gif

Napisano

> o nieeee... Heiki ....

> i dlaczego Borówa mowi ze to wielki pech bo Pietrov tez juz nie jedzie?

przez ruska był SC zlosnik.gif

Napisano

> przez ruska był SC

taka mała ciekawostka ... 43 okrążenie a PEREZ dopiero raz był w boksach shocked.gif

Napisano

> przez ruska był SC

mialem krotka zaćme grinser006.gif

Napisano

> taka mała ciekawostka ... 43 okrążenie a PEREZ dopiero raz był w boksach

ale jedzie na miekkich i jest ciasno w stawce, bedzie tracil

Napisano

> ale jedzie na miekkich i jest ciasno w stawce, bedzie tracil

dla mnie aż dziwne, że się tak uchował ... na 6 pozycji wciąż MALDONADO więc można powiedzieć, że jest niespodzianką tego wyścigu

Napisano

> dla mnie aż dziwne, że się tak uchował ... na 6 pozycji wciąż MALDONADO więc można powiedzieć, że

> jest niespodzianką tego wyścigu

Massa nie dosc ze kiepsko jedzie to jeszcze rozwala inne samochody wink.gif

HAM cisnie VET, bedzie ciekawie, 10 okrazen do konca ok.gif

Alonso ma slabe tempo, za to faktycznie maldonado cisnie

Napisano

> Massa nie dosc ze kiepsko jedzie to jeszcze rozwala inne samochody

nawet do boksu się nie zmieścił facepalm%5B1%5D.gif

Napisano

> Massa nie dosc ze kiepsko jedzie to jeszcze rozwala inne samochody

> HAM cisnie VET, bedzie ciekawie, 10 okrazen do konca

> Alonso ma slabe tempo, za to faktycznie maldonado cisnie

Tak porównując MAS i ALO to ALO wyciska aż za duuużo z tego samochodu bo MAS to porażka przynajmniej dzisiaj.

Napisano

> Tak porównując MAS i ALO to ALO wyciska aż za duuużo z tego samochodu bo MAS to porażka

> przynajmniej dzisiaj.

Massa stanowi tlo dla Alonso, nie ma co ukrywac, bylo to widac nawet w zeszlym sezonie

ciekawi mnie dlaczego Hamilton nie daje rady dojsc Vettele, przeciez ma szybszy bolid na prostej a do tego uzywa skrzydla. chyba nic z tego nie bedzie, VET odjezdza powoli

Napisano

> ciekawi mnie dlaczego Hamilton nie daje rady dojsc Vettele, przeciez ma szybszy bolid na prostej a

> do tego uzywa skrzydla

podejrzewam, że ma problem z oponami bo traci na każdym kółku

Napisano

> podejrzewam, że ma problem z oponami bo traci na każdym kółku

to co ma powiedziec Perez grinser006.gif trzaska czasy o 2s gorsze niz czolowka, ma za soba blisko Rosberga ... ciekawe czy sie utrzyma

no i mamy efekty jazdy polowy wyscigu na miekkich oponach sick.gif

Napisano

> to co ma powiedziec Perez trzaska czasy o 2s gorsze niz czolowka, ma za soba blisko Rosberga ...

> ciekawe czy sie utrzyma

maldonado out na ostatnim okrążeniu. szkoda gościa

Napisano

> to co ma powiedziec Perez trzaska czasy o 2s gorsze niz czolowka, ma za soba blisko Rosberga ...

> ciekawe czy sie utrzyma

Sauber już w tamtym sezonie dobrze sobie radził z degradacją opon

Napisano

> Sauber już w tamtym sezonie dobrze sobie radził z degradacją opon

jednak se nie poradzil wink.gif

Napisano

Alonso na niezasluzonym 5 miejscu, za to Kobayashi na 6, Kimi 7, Perez 8 ... pytanie dlaczego Rosberg jest 12? wink.gif

no i gratulacje dla Buttona claps.gif

Hamilton 3cie miejsce, szkoda ze w koncowce nie byl w stanie powalczyc o 2

Napisano

> Alonso na niezasluzonym 5 miejscu, za to Kobayashi na 6, Kimi 7, Perez 8 ... pytanie dlaczego

> Rosberg jest 12?

> no i gratulacje dla Buttona

> Hamilton 3cie miejsce, szkoda ze w koncowce nie byl w stanie powalczyc o 2

Trochę można powiedzieć, że HAM się nie popisał bo ten samochód ma duuuży potencjał i dobre tempo wyścigowe. Red Bulle też dobre tempo wyścigowe aleee nie zapomnijmy, że Australia to nie jest typowy tor wyścigowy i Malezja dopiero zweryfikuje kto gdzie się znajduje wink.gif

Napisano

> Trochę można powiedzieć, że HAM się nie popisał bo ten samochód ma duuuży potencjał i dobre tempo

> wyścigowe.

no i bylo to widac przy wreczaniu pucharow - Button happy, Vettel happy, Hamilton bez entuzjazmu sick.gif no ale mial apetyt na pierwsze miejsce skoro zajal P1 w kwalifikacjach

Napisano

> no i bylo to widac przy wreczaniu pucharow - Button happy, Vettel happy, Hamilton bez entuzjazmu

> no ale mial apetyt na pierwsze miejsce skoro zajal P1 w kwalifikacjach

Ham ma za gorącą głowę i przez to traci ok.gif , ale w końcu ciekawy wyścig claps.gif

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.