Skocz do zawartości

opony


malat

Rekomendowane odpowiedzi

witam,zostały mi 2 opony z marei 185/65/14 kleber HP2 letnie jeżdziłem na nich 3 m-ce i nie wiem czy moja brava 1,2 uciągnie takie opony ,bo opcja jest taka że dokupię jeszcze 2 takie opony ale już HP3 bo HP2 nie produkują i są droższe jak się znajdzie,czy sprzedać je i kupić 4 sztuki HP3 175/65/14 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,zostały mi 2 opony z marei 185/65/14 kleber HP2 letnie jeżdziłem na nich 3 m-ce i nie wiem

> czy moja brava 1,2 uciągnie takie opony ,bo opcja jest taka że dokupię jeszcze 2 takie opony

> ale już HP3 bo HP2 nie produkują i są droższe jak się znajdzie,czy sprzedać je i kupić 4

> sztuki HP3 175/65/14 ?

mozesz spokojnie zakladac wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,zostały mi 2 opony z marei 185/65/14 kleber HP2 letnie jeżdziłem na nich 3 m-ce i nie wiem

> czy moja brava 1,2 uciągnie takie opony

Ja bym takich nie zakładał do Bravy, zwłaszcza 1.2. Za duże.

Lepiej kupić tak jak mówisz 175/65/14 a jeszcze lepiej moim zdaniem (bo jeszcze ciut mniejszy obwód) Brava ma z oponami 185/60/14

Chyba że ta Brava jest bez wspomagania, wtedy najlepiej jak najwęższe (165)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym takich nie zakładał do Bravy, zwłaszcza 1.2. Za duże.

> Lepiej kupić tak jak mówisz 175/65/14 a jeszcze lepiej moim zdaniem (bo jeszcze ciut mniejszy

> obwód) Brava ma z oponami 185/60/14

> Chyba że ta Brava jest bez wspomagania, wtedy najlepiej jak najwęższe (165)

175/65/14 albo 185/60/14 takie byc powinny zeby wszystko bylo ok ale jak zalozy takie jakie ma to tez sie nic nie stanie. goscie z forum z silnikiem 1.2 jezdza na 205/40/17 i nic sie złego nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,zostały mi 2 opony z marei 185/65/14 kleber HP2 letnie jeżdziłem na nich 3 m-ce i nie wiem

> czy moja brava 1,2 uciągnie takie opony

Szerokość nie jest problemem , bo nawet w homologacji są takie opcjonalnie , ale o profilu 60 .

Przy profilu 65 , zwłaszcza przy "zmęczonych" sprężynach zawieszenia i komplecie pasażerów jest ryzyko obcierania o nadkola na nierównościach i na zakrętach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szerokość nie jest problemem , bo nawet w homologacji są takie opcjonalnie , ale o profilu 60 .

> Przy profilu 65 , zwłaszcza przy "zmęczonych" sprężynach zawieszenia i komplecie pasażerów jest

> ryzyko obcierania o nadkola na nierównościach i na zakrętach .

205/40/17 i 185/65/14 to to samo 270751858-jezyk.gif i nic nie obciera 270751858-jezyk.gif nawet na -30 nie obciera. ale to zalezy tez od ET felgi, jesli jest OK to wg mnie nie ma sensu sprzedac tych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.