Skocz do zawartości

Wycieraczki i ich praca


Ksenomorf

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Właśnie nabyłem Scenica i mam pytanie co do pracy wycieraczek . Mianowicie nie działa mi płynna

> regulacja prędkości pracy wycieraczek , niby jest pierścień z regulacją ale jakoś nie widzę

> zmiany w prędkości pracy .

jeśłi pokręcasz "pierścieniem" do regulacji prędkości i nie widać różnicy to zapewne uszkodzone jest przełącznik zespolony pod kierownicą chyba, ze w Scenicu jest gdzieś pod deską jakiś dodatkowy potencjometr. Ale tego nie wiem niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Właśnie nabyłem Scenica i mam pytanie co do pracy wycieraczek . Mianowicie nie działa mi płynna

> regulacja prędkości pracy wycieraczek , niby jest pierścień z regulacją ale jakoś nie widzę

> zmiany w prędkości pracy .

Nie wiem jaki model, ale może nie chodzi o płynną regulację PRĘDKOŚCI wycieraczek, a o płynna regulację PAUZY wycieraczek, lub właśnie "czułość" czujnika deszczu? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jaki model, ale może nie chodzi o płynną regulację PRĘDKOŚCI wycieraczek, a o płynna

> regulację PAUZY wycieraczek, lub właśnie "czułość" czujnika deszczu?

Dyć tu:

http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=285880767&page=0&vc=1

pytałem o szczegóły auta zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..... "czułość" czujnika deszczu?

Przepraszam, że wtrącę się do tematu. Podrzućcie informacje na temat czułości czujnika deszczu. Możliwa jest regulacja? Manualnie, czy z poziomu lexii? Bo mój ma zbyt dużą czułość. W C4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pierścień regulacyjny na dźwigni ale jego obrót nie powoduje zmiany tempa pracy wycieraczek .

Spytam jeszcze konkretnie:

chodzi Ci o tempo pracy wycieraczek w trybie ciągłym, czy o regulację długości pauzy w trybie przerywanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.