Skocz do zawartości

Marea 2.0 przekaznik "cyka"


olafffff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Pisalem jakis czas temu o mojej marei i przekreconej panewce. Zapadla decyzja naprawiam ja: mam dawce na silnik. Jest tylko jeden problem po przekreceniu kluczyka slychac cykanie przekaznika zza schowka. Lacznie z cykaniem przekaznika mruga kontrolka wtrysku. Podejrzewam ze jest to przekaznik pompy paliwa tylko pytanie czmu cyka? Podmienilem na sprawny z "dawcy" i cyka tak samo czyli wychodzi na to ze to nie przekaznik. Co to moze byc? Ma ktos jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno przekaznik ktory zlokalizowany jest za schowkiem pasazera z prawej strony patrzac od wnetrza auta. Przekaznik ma blaszana pokrywe producent to BOSCH. Z tego co zdazylem stwierdzic to po jego wyjeciu cykanie ustaje wiec to na pewno on cyka. Wlozylem drugi taki sam i tez cyka a jest sprawny na 100% bo w drugim aucie z ktorego byl wyjety nie cyka silnik pali i wogole wszystko ok. Pytanei czmu cyka? Dokladnie zgodnie z tym cykaniem mruga marchewa na desce rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz przewody masowe czy któryś nie jest czasami niedokrecony, miałem podobną sytuację też cykanie w przekażnikach podmieniałem je ,a przyczyną okazał się lużny przewód masowy na skrzyni biegów. A ty naprawiałś silnik więc warto sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdz przewody masowe czy któryś nie jest czasami niedokrecony, miałem podobną sytuację też

> cykanie w przekażnikach podmieniałem je ,a przyczyną okazał się lużny przewód masowy na

> skrzyni biegów. A ty naprawiałś silnik więc warto sprawdzić

Wlasnie mam nadzieje ze to tylko to auto w tej chwili jest u mechanika na przeszczepie nowego serca smile.gif Jak dobrze pojdzie niedlugo znow bedize na chodzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.