Skocz do zawartości

Epica przeciek


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

> Ze zgrozą podczas dzisiejszego obfitego deszczu odkryłem, że kapie mi woda na wycieraczkę pasażera.

> Kapie spod schowka.

> Ktoś ma jakiś pomysł gdzie może być nieszczelność?

Klima włączona?

Nie wiem jak w tym, ale w Lacetti czasem kapie zza schowka - tam jest doprowadzenie zimnego powietrza do chłodzenie schowka.

Drugie to może być nieszczelność w układzie klimy przy filtrze i kapie gdy zapchany odpływ wody z klimy.

Ale to tylko moje gdybania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klima włączona?

> Nie wiem jak w tym, ale w Lacetti czasem kapie zza schowka - tam jest doprowadzenie zimnego

> powietrza do chłodzenie schowka.

> Drugie to może być nieszczelność w układzie klimy przy filtrze i kapie gdy zapchany odpływ wody z

> klimy.

> Ale to tylko moje gdybania

klima włączona, i dość wysoka wilgotność tego ranka była. hmm, bede musiał dokładnie obadac temat - tzn rozkręcic schowek i obserwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klima włączona, i dość wysoka wilgotność tego ranka była. hmm, bede musiał dokładnie obadac temat -

> tzn rozkręcic schowek i obserwować

Zacznij od obejrzenia auta od dołu. Jeśli odpływ wody skroplonej na klimatyzacji jest zatkany to wystarczy go odetkać i problem rozwiązany.

Szukaj wężyka skierowanego w dół zaraz za przegrodą po stronie pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zacznij od obejrzenia auta od dołu. Jeśli odpływ wody skroplonej na klimatyzacji jest zatkany to

> wystarczy go odetkać i problem rozwiązany.

> Szukaj wężyka skierowanego w dół zaraz za przegrodą po stronie pasażera.

dzięki, będę działał ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drugie miejsce to moze przeciekac pod obudowa gdzie powietrze dochodzi do ukladu nawiewów. Chodzi o

> obudowe pod podszybiem, ostatnie dwa dni to silne ulewy i rozne cuda sie moga dziac.

no i prawdopodobnie stąd właśnie cieknie. po rozebraniu podszybia zauważyłem, że woda prawdopodobnie była wewnątrz filtra przeciwpyłkowego. Nie mam tylko pomysłu co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w aveo też tak miałem ze kapała mi woda miejsca gdzie był filtr przeciwpyłkowy, a doładniej tam gdzie bbyła taka klapka do "zamykania " filtra. Ja po każdej zmianie filtra brałem silikon i smarowałem w miejscu gdzie kapało. Rozwiązanie to może niezbyt fachowe ale pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.