Skocz do zawartości

Cmentarzysko 2


Rekomendowane odpowiedzi

> to co sie paliło

Przerzucona nad plotem butelka z benzyna? Serio, po tylu latach tam nie ma co sie samo zapalic. Plyny juz dawno wyciekly do gruntu, a tapicerka czy plastikowe i gumowe elementy samozaplonowi nie ulegna. Trzeba temu pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przerzucona nad plotem butelka z benzyna? Serio, po tylu latach tam nie ma co sie samo zapalic.

> Plyny juz dawno wyciekly do gruntu, a tapicerka czy plastikowe i gumowe elementy samozaplonowi

> nie ulegna. Trzeba temu pomoc.

wystarczy ze opony czy tapicerka sie podjara od krzaczorów i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak wyglądało kiedyś .....

> a tak wygląda teraz po pożarze

> normalnie tego podpalacza bym kroił i solił na żywca

Michlin?

Zaczął bym od właściciela tego przybytku. Byłem u niego z 10 lat temu w domu i większość samochodów wyglądała juz mocno średnio, chwała mu za to że je zbiera ale nie ma na nie żadnego pomysłu i w żaden sposób ich nie zabezpiecza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak wyglądało kiedyś .....

> a tak wygląda teraz po pożarze

> normalnie tego podpalacza bym kroił i solił na żywca

dzisiaj tamtędy jechałem .. na zdjęciach nie widać tego jak naprawdę dupnie to złomowisko teraz wygląda oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj tamtędy jechałem .. na zdjęciach nie widać tego jak naprawdę dupnie to złomowisko teraz

> wygląda

To dupnie wyglądało już w 1995 roku cfaniaczek.gif20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.