Skocz do zawartości

WTRYSKIWACZE


PAWEL5G4C2JK1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam Punto 1 1.2 16v sporting 1998r.Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ mi któryś z wtryskiwaczy paliwa.Nowe są ****** drogie,mechanik polecił mi żebym poszukał na ALLEGRO używanej całej listwy z wtryskiwaczami.Problem polega na tym że konkretnie do mojego modelu nie mogłem znaleść.Czy może będzie pasowała listwa np.od BRAVO BRAVA z tych samych roczników o tej samej pojemności.Proszę o porade.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie taki co lubi wróżyć z fusów

auto było w ogóle podłączane pod komputer?

zanim zaczniesz kupować w ciemno wymontuj listwę i pod komputem zrób test wtryskiwaczy i zobacz czy dobrze rozpylają paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Czy może będzie pasowała listwa np.od BRAVO BRAVA z tych samych roczników o

> tej samej pojemności.Proszę o porade.Pozdrawiam.

nie, nie będzie, w BBM z tych roczników były 1.2 16v z osprzętem bosha a tam są inne wtryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Posiadam Punto 1 1.2 16v sporting 1998r.Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ mi któryś z

> wtryskiwaczy paliwa.Nowe są ****** drogie,mechanik polecił mi żebym poszukał na ALLEGRO

> używanej całej listwy z wtryskiwaczami.Problem polega na tym że konkretnie do mojego modelu

> nie mogłem znaleść.Czy może będzie pasowała listwa np.od BRAVO BRAVA z tych samych roczników o

> tej samej pojemności.Proszę o porade.Pozdrawiam.

http://moto.allegro.pl/wtrysk-wtryski-wtryskiwacz-punto-i-1-2-16v-93-99-i2295158735.html

Sekunda szukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.