Skocz do zawartości

[G] Przewody hamulcowe tył


Astroman

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam do wymiany metalowe przewody hamulcowe z tyłu. Znalazłem na alledrogo coś takiego Pomijając

> wymiar bedzie pasować?

heh, mi te dwa centralne długie też przyrdzewiały smile.gif aczkolwiek zastanawiam się nad zakupieniem całego zestawu sztywnych przewodów (chyba 9 sztuk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tych z przedstawionej aukcji nie kupił, ze względu na brak izolacji z polwinitu. Takie gołe Cu to szybko zgnije, IMO.

PS. Kiedyś kupowałem w takiej izolacji, ale teraz nie wiem, czy nie pomyliłem z rurkami do LPG, które na 100% były w izolacji...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie gołe

> Cu to szybko zgnije, IMO.

To nie problem. Zawsze można dać na to termokurcz elektryczny albo owinąć to taśmą izolacyjną a potem jeszcze chlapnąć jakimś bitexem czy innym wynalazkiem. Bardziej interesuje mnie jaka ma być końcówka przewodu zeby pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam_w

> Zawsze można dać na to termokurcz elektryczny albo owinąć to taśmą izolacyjną

Dobre rozwiązanie - żeby jeszcze szybciej zgniły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz rozwinąć tę myśl? 10 lat mam zaizolowany kawałek przewodu LPG w ten sposób...

Są takie produkty jak guma w spray'u, kosztuje to koło 60zł, na pewno wystarczy na wszystkie przewody i jeszcze zostanie.

Ewentualnie przewody można pomalować farbą do kadłubów na statkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym tych z przedstawionej aukcji nie kupił, ze względu na brak izolacji z polwinitu. Takie gołe

> Cu to szybko zgnije,

Zajmuję się elektryką tyle lat, ale jeszcze nie widziałem miedzi zardzewiałej hmm.gif

Pokrywa się patyną, ale na pewno nie rdzą. A takie przewody spokojnie wytrzymają dłużej niż całe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.