Skocz do zawartości

cruise control ,speed limit czym to się różni?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> Kończę montować tempomat zostały mi 2 ostatnie kabelki

> i nasunęło się pytanie :

> cruise control ,speed limit czym to się różni?

> bo jakoś nie potrafię zakumać

Tempomat oraz ostrzeżenie o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kończę montować tempomat zostały mi 2 ostatnie kabelki

> i nasunęło się pytanie :

> cruise control ,speed limit czym to się różni?

> bo jakoś nie potrafię zakumać

cruise control utrzymuje stałą prędkość a speed limit ustawiasz sobie 130km/h i nie przekroczysz tej prędkości choćbyś dusił pedał gazu, w mesiu mam ciekawą liczbę speed limit - 250km/h zlosnik.gif dumnie to wygląda na wyświetlaczu hehe, bardziej chodzi o to, że jak pojechałem do Danii tam było w wielu miejscach 110km/h, ustawiłem speed limit i kaganiec bo mandaty potrafią tam wykończyć crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tempomat oraz ostrzeżenie o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości?

ograniczenie prędkości tak że jej nie przekroczysz a ostrzeżenie ustawia się poprzez clip lub ddt, ja u żony w clio ustawiłem ostrzeżenie, próg 130km/h. Wróciła któregoś dnia z wyjazdu i mówi że coś się zepsuło bo co jakiś czas coś głośno pikało. Mają te baby... do ostatniego momentu rżneła głupa że jechała wolno bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W instrukcji do renault jeszcze piszą, że przy ustawionym speed limit, jak się porządnie depnie, to

> pozwala na przekroczenie ustalonej prędkości. Nie sprawdzałem tego.

pedal gazu ma wyczuwalny skok pod koniec. Jak Ci sie wydaje, ze wcisnales go do konca to mozesz go jeszcze popchnac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W instrukcji do renault jeszcze piszą, że przy ustawionym speed limit, jak się porządnie depnie, to

> pozwala na przekroczenie ustalonej prędkości. Nie sprawdzałem tego.

ostre depnięcie do deski powoduje wyłączenie ogrnicznika prędkości ze wzgl. bezp. gdby kots np. wział się za wyprzedzanie, a miał włączony ogranicznik to mogłoby byc ciężko. stąd to rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostre depnięcie do deski powoduje wyłączenie ogrnicznika prędkości ze wzgl. bezp. gdby kots np.

> wział się za wyprzedzanie, a miał włączony ogranicznik to mogłoby byc ciężko. stąd to

> rozwiązanie.

dzięki wszystkim za informacje jutro będę testował zlosnik.gifok.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.