Skocz do zawartości

Interfejsy do Renault do fabrycznego starowania i displayu


chemicq

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzedzając od razu krytyczne wypowiedzi w stylu w google poszukaj - od razu powiem - jestem w tym temacie bardzo zielony i nie wiem nawet za bardzo jak szukac.

Pytanie: Czy jakieś markowe radyjko z MP3 da się w łatwy i tani sposób zachęcić do współpracy z pilotem przy kierownicy (ważne) i wyświetlaczem centralnym (mniej ważne) w Lagunie 1 Ph 2?

Dodam, że fabrycznego z mp3 nie było, mam z Laguny 2 radio tuner list, ale nie chcę go montować, bo nie ma mp3, samo cd.

Edit: Czy taki interfejs na przykład jest coś wart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Edit: Czy taki interfejs na przykład jest coś wart?

W megance używam dokładnie takigo interfejsu.

Łączy sterowanie przy kierownicy z radiem alpine.

Producentem jest ta firma:

izotech

Kupowałem u nich bezpośrednio.

Wyświetlacza nie obsługuje. Po odłaczeniu radia mój wyświetlacz pokazuje duży zegarek i termometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uprzedzając od razu krytyczne wypowiedzi w stylu w google poszukaj - od razu powiem - jestem w tym

> temacie bardzo zielony i nie wiem nawet za bardzo jak szukac.

> Pytanie: Czy jakieś markowe radyjko z MP3 da się w łatwy i tani sposób zachęcić do współpracy z

> pilotem przy kierownicy (ważne) i wyświetlaczem centralnym (mniej ważne) w Lagunie 1 Ph 2?

> Dodam, że fabrycznego z mp3 nie było, mam z Laguny 2 radio tuner list, ale nie chcę go montować, bo

> nie ma mp3, samo cd.

> Edit: Czy taki interfejs na przykład jest coś wart?

Kiedyś czytałem coś, że Pioneer 4100SD można w jakiś tam sposób zmusić do obsługi wyświetlacza i sterowania. I chyba część Pioneerów w ogóle też. Z resztą będzie problem z wyświetlaczem. Ale są to tylko zaczytane gdzieś na jakimś forum opinie, nie mam takiego auta, więc nie wczytywałem się zbytnio. Ale może poszukaj informacji na temat tego radia i współpracy z Laguną.

O, znalazłem coś na elektrodzie . Co prawda ceny kosmiczne, ale to z 2006 roku, więc może już jest coś dużo tańszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W megance używam dokładnie takigo interfejsu.

> Łączy sterowanie przy kierownicy z radiem alpine.

> Producentem jest ta firma:

> izotech

> Kupowałem u nich bezpośrednio.

> Wyświetlacza nie obsługuje. Po odłaczeniu radia mój wyświetlacz pokazuje duży zegarek i termometr.

Zadałem im pytanie, ciekawe co odpowiedzą... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi na dzień dobry kazali podać model radia, model samochodu (potwierdziłem że mam taki "dżojstik"

> za kierownicą) a na koniec spytali czy zamawiam.

Dostałem odp. ale niekompletną. Do wszystkich modeli Alpine ( o nie pytałem) mają dostępny ale zadałęm pytanie dodatkowe czy to tylko do pilota czy pilot plus display i czekam na odp. Cena atrakcyjna IMHO

Quote:

Do wyboru :

Alpine (inne modele), Blaupunkt (oprócz Madrid 210 itp.), Clarion, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony.

Adapter 129,00 zł + 10,50 zł wysyłka za pobraniem.

Wykonanie około 7 dni roboczych.

Pozdrawiam

Piotr Gierlach

Izotech


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na biurku taki moduł (dostałem od szwagra i tak leży) pisze na nim Connect2 i steruje guzikami

> w kierownicy jak i wyświetlaczem. Pasuje do radia Kenwood.

Cóż firma powyżej odpowiedziała mi na ostatnie pytanie nie na temat, pisząć coś o radiach Pioneer, a ja słowem o tym nie wspomniałem, interesowało mnie Alpine...

Ale chyba coś się da smile.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostałem odp. ale niekompletną. Do wszystkich modeli Alpine ( o nie pytałem) mają dostępny ale

> zadałęm pytanie dodatkowe czy to tylko do pilota czy pilot plus display i czekam na odp.

To ja ci odpowiem że tylko do pilota grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie udalo mi sie dowiedziec ze ponoc i do displaya tez i mamy slowo na slowo a ja dalej nie

> wiem... :/

No proszę, czyżby postęp?

Ja z tej firmy, za tą cenę dostałem do sterowania, i tylko do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No proszę, czyżby postęp?

> Ja z tej firmy, za tą cenę dostałem do sterowania, i tylko do tego.

Nie wiem, ale w sumie poważnie noszę się z zakupem niezależnie od tego, pilot Renaulta idealnie mi pod ręką leży, choć radio w sumie nie jest daleko od kierownicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Kupiłeś ten interfejs? Działa? Mam zamiar taki też kupić tyle że do L2ph1

w koncu nie. wydalem nieco wiecej na radio niz planowalem i dodatkowe mialem w domu wydatki, na razie odlozylem zakup na pozniej 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Odgrzebuje temat. Postanowiłem w końcu kupic radio do Scenica II. Warunek jest jeden ma działać sterowanie przy kierownicy. Mam moduł jak wcześniej wspomniałem Connects2 podobno współpracuje z Kenwoodem. I teraz mam pytanie. Z modułu wychodzi kostka ISO i kabel "słuchawkowy". Rozumiem że kostke podłącza się do auta a "słuchawkowy" do radia. Czy wszystkie Kenwoody maja takie wejście? A może to do innego radia, lub można tez inne radio kupić nie koniecznie kenwooda.

Moduł wygląda tak:

CTDRNS003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie z modułu wychodzi też jack, moduł był zamawiany do radioodtwarzacza Alpine i działa po

> podłączeniu jacka z tyłu do radia.

> Musiałbyś sprawdzić czy da rade inne radio podpiąć czy też nie.

> EDIT:

> mam moduł ze strony piloty.pl

Dobra to inaczej. Chce kupić takie radio

Ale z tyłu nie widze wejścia na jack. A radio ma "wbudowane wejście do sterowania z kierownicy" co potwierdza oficjalna strona Kenwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez jack'a to nie będzie działać. A nie lepiej w podobnej kwocie kupić używanego pioneer'a? Chociaż

> nawet i to będzie lepsze niż fabryczne.

Czyli ten nie pójdzie. To co uzywki szukac jakiejś? Tylko że uzywki sa w cenach nowych radii i mało ma USB sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na radio?

Mam 300zł które moge wydac na radio. Wymagania są dwa. Ma czytac mp3 (najlepiej przez USB) i żeby pasował z moim intefacem. I tu jest oproblem bo chyba interface jest tylko do Kenwooda i z innymi nie bedzie pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.