Skocz do zawartości

Klimatyzacja 407sw


marcipio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znajomy w 406 może sobie ustawić temperaturę a obroty nawiewu na auto i w zależności od potrzeby wiatraczek raz kręci się szybciej raz wolniej. U mnie w 407 nie mogę znaleźć takiej opcji. Wiatraczek ustawia się ręcznie i kręci zawsze tak samo. Da się go ustawić na aut tak aby dopasowywał się do temperatury? Tak żeby na początku kręcił na maxa a kiedy temperatura zacznie się zbliżać do pożądanej ustawionej żeby zwalniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ustawię AUTO to zmienia się tylko to gdzie wieje a nie to jak.

A to masz cos pokopane pewnie. Ale u mnie w peugocie gdy jezdzila tym cudem moja zona. On tez jakos dziwnie sie rozpedzal. Najpierw nic nic i z czasem przyspieszal az osiagal maks . Nie dmuchal odrazu zimnym powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to masz cos pokopane pewnie. Ale u mnie w peugocie gdy jezdzila tym cudem moja zona. On tez jakos

> dziwnie sie rozpedzal. Najpierw nic nic i z czasem przyspieszal az osiagal maks . Nie dmuchal

> odrazu zimnym powietrzem.

Są upały, auto na słońcu stoi więc w środku piekarnik,nie ma znaczenia czy dam na 14 czy na 22 stopnie, nawiew dmucha tak samo i to słabo,co więcej z jednej strony bardziej z drugiej prawie wcale.

Jak ustawiam manualnie to dmucha pięknie tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są upały, auto na słońcu stoi więc w środku piekarnik,nie ma znaczenia czy dam na 14 czy na 22

> stopnie, nawiew dmucha tak samo i to słabo,co więcej z jednej strony bardziej z drugiej prawie

> wcale.

> Jak ustawiam manualnie to dmucha pięknie tak jak trzeba.

Sprobuj odczytac bledy, moze uszkodzony jest czujnik temperatury i klima nie wie jak bardzo cieplo jest w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprobuj odczytac bledy, moze uszkodzony jest czujnik temperatury i klima nie wie jak bardzo cieplo

> jest w aucie.

a czy czujnik na zewnątrz ma znaczenie? Bo ten nie działa hmm.gifi nie pokazuje temp.na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy czujnik na zewnątrz ma znaczenie? Bo ten nie działa i nie pokazuje temp.na zewnątrz

Nie mam pojecia jak to jest rozwiazane w 407 ale jest czujnik naslonecznienia, czujnik temp. wewnatrz i na zewnatrz. A jak one wspolpracuja z automatyczna klima nie mam pojecia/ Podepnij Planeta i zobaczysz jakie bledy pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy czujnik na zewnątrz ma znaczenie? Bo ten nie działa i nie pokazuje temp.na zewnątrz

Ma znaczenie i to wielkie cool.gif

Moja lalka zaczęła mnie normalnie klimatyzować w trybie AUTO smile.gif dopiero po wymianie czujnika w lusterku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma znaczenie i to wielkie

> Moja lalka zaczęła mnie normalnie klimatyzować w trybie AUTO dopiero po wymianie czujnika w

> lusterku

Tego się spodziewałem, czas chyba się za to wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.