Skocz do zawartości

Sierpień - spam wątek


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> Pogoda nie dopisuje to poszedl spac A tatus sączy pifffko

Perła miodowa 270635636-JUMP2.gif

Czekam na ramkę ale w tym tygodniu pewnie nie dotrze, bo radio zostawiłem (kupiłem). I tak szukałem czegoś na mp3 i celowałem w 1din a tak będzie ładnie 2din. Przy okazji dvd działa, kamera cofania będzie też i bluetooth też mogę podłączyć więc navi brakuje ale do tej pory nie potrzebowałem więc dam rade bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Idz spac bo nie wstaniesz jutro do roboty

jutro zamierzam odespać zaległe noce i zamontować boczek z zamontowaną klamką - takie są plany, zobaczymy co dzień przyniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacer zaliczony, młody dotleniony i doświetlony a teraz przygotowania do grilla wieczornego 270635636-JUMP2.gif a boczek dalej nie zamontowany swiety.gif

Ludzi w góry idzie że aż tłok passed_out.gif nie ma gdzie z wózkiem pochodzić bo gwarno i tłumnie no ale cóż, w końcu dzień wolny i pogoda sprzyja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień wolny to w końcu poskładałem drzwi. Podczas montażu puściłem radio żeby sprawdzić czy coś trzeszczy, poskręcałem, zamontowałem panel ze sterowaniem szyb i nic nie trzeszczy ale za to w lewych tylnych jakieś trzaski więc nie zostaje nic innego jak rozebranie i sprawdzenie co się dzieje oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez foto sie nie liczy

Nie robiłem fot z rozbiórki drzwi ale dziś umyłem cromala na weekend, odkurzony, szybki wyczyszczone i nowy ambi pur, a w niedzielę z rodzinką do parku przy zamku w Pszczynie się wybieramy jak pogoda dopisze.

dscf1978m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a w tle nad relingami wycinek w lesie to nowy stok narciarski, ma być gotowy na ten sezon yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie ma co czekac, tylko przyciemniac

> Ja bym swoje chetnie mocniej przyciemnil.

No tak jak kiedyś pisałem, boczne "tylne" na maksa a w pokrywie bagażnika średnio.

Kusi mnie przód tak "lekko" ściemnić hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak jak kiedyś pisałem, boczne "tylne" na maksa a w pokrywie bagażnika średnio.

> Kusi mnie przód tak "lekko" ściemnić

JA mam fabrycznie sciemnione, ale sa za lekko jak dla mnie.

Mnie rowniez po glowie chodzi przednie boczne przyciemnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JA mam fabrycznie sciemnione, ale sa za lekko jak dla mnie.

> Mnie rowniez po glowie chodzi przednie boczne przyciemnic.

dziś młody wyjątkowo zasnął to trochę czasu na spamowanie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś młody wyjątkowo zasnął to trochę czasu na spamowanie

Ja znalazlem alumy do Cromy sa z oponami z 2010 roku, tylko opony jakie no name suuny sick.gifnie znam takiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 17", bo takich szukam zeby zimowki zalozyc.

Powoli upływa pół roku z cromą i dochodzę do wniosku że 17'' lub 18'' to optymalne rozmiary do cromy. Nie wiem jak się prowadzi i jak sie zachowuje na koleinach i nierównościach ale jeśli chodzi o wygląd to tylko te rozmiary. Mam 16'' i widzę że malutkie te kółka teraz no ale cóż, nówki kleberki założone to trzeba jeździć. Mógłbym zmienić na większe ale dobra opona 17'' lub 18'' sporo kosztuje, może kiedyś, może w następnej cromie 270751858-jezyk.gif zobaczymy, czas pokaże, życie pokaże bo syn mógłby mieć rodzeństwo swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To prawda 17" jak dla mnie jest odpowiednia, jezdze juz tak 2 lata prawie i nie narzekam, jezdzilem

> w zime, i tez nie bylo problemu.

Po tym pół roku muszę jakiś rozrachunek zrobić z cromą, coś w excelu ale ogólnie wrażenia mam pozytywne, zobaczymy jak do zimy i dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po tym pół roku muszę jakiś rozrachunek zrobić z cromą, coś w excelu ale ogólnie wrażenia mam

> pozytywne, zobaczymy jak do zimy i dalej

Ja poki co nie narzekam na Crome wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja znalazlem alumy do Cromy sa z oponami z 2010 roku, tylko opony jakie no name suuny nie znam

> takiej firmy.

Będę swoje alumy z prawie nowymi oponami sprzedawał, 17'' opony chyba bridgestone, z 2011 roku po jednym sezonie, jak szukasz dobrego zestawu się dogadamy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez dzis umylem Crome, wsrodku po 4 miesiacach odkurzylem srodek, fakt ze duzo syfu nie bylo

właśnie odkurzyłem porządnie wnętrze, bagażnik,nawet koło koła zapasowego, jeszcze może uda mi się coś powycierać z plastików.

> ale trzeba bylo, i karoseria nawoskowana

a czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie odkurzyłem porządnie wnętrze, bagażnik,nawet koło koła zapasowego, jeszcze może uda mi się

> coś powycierać z plastików.

Plastiki powycierane, szyby umyte od wewnatrz, i mala awaria klamka mi sie z tylu nie otwiera, musze rozebrac i zobaczyc co jest grane.

> a czym?

collinite 476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> glinka

> AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH SRP

> collinite 476

> taki zestaw chviałbym ale brak $

za colli placilem bodajze 70zl czy jakos tak, przez allegro kupowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.