Skocz do zawartości

Sierpień - spam wątek


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> Burżuje cholera, Grecja, Bułgaria nie żebym zazdrościł

Eeee tanimi liniami koszt przelotu nawet do 30 zł/osobę jak dobrze kupisz bilet.... ostatnio znajoma leciała do Londynu za 1pensa .... + koszt lotniskowe coś koło 18 zł smile.gif

Burżuje to ci co Cromą sie poruszają smile.gif

A potem sie wszyscy dziwią że OLT upadł.... jak ma nie upaść skoro przelicza się 4,6 litra paliwa lotniczego / 100 km / 1 pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nic nie dzieje to też źle. dziś żonka złamała wew. klamkę drzwi tył prawe. Pęknięcie jest od strony mocowania linki frown.gif.

Masakra. Właśnie ustalam koszty oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się nic nie dzieje to też źle. dziś żonka złamała wew. klamkę drzwi tył prawe. Pęknięcie jest

> od strony mocowania linki .

> Masakra. Właśnie ustalam koszty

u mnie wczoraj spadła listwa z kolektora, zasyfiony... zamawiam regenerowany od vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie wczoraj spadła listwa z kolektora, zasyfiony... zamawiam regenerowany od vectry.

Według mnie szkoda Twoich $$$, wywalić klapy, zaślepić EGR i święty spokój na wieki wieków ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według mnie szkoda Twoich $$$, wywalić klapy, zaślepić EGR i święty spokój na wieki wieków

ok.gif Pewnie robota tyle co regenerowane klapy a świety spokój. Trzeba skalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się nic nie dzieje to też źle. dziś żonka złamała wew. klamkę drzwi tył prawe. Pęknięcie jest

> od strony mocowania linki .

> Masakra. Właśnie ustalam koszty

mam taką na zbyciu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się nic nie dzieje to też źle. dziś żonka złamała wew. klamkę drzwi tył prawe. Pęknięcie jest

> od strony mocowania linki .

> Masakra. Właśnie ustalam koszty

Klej dwuskładnikowy i po kłopocie - sprężynkę można wywalić, u mnie nie wpłynęło to na działanie mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klej dwuskładnikowy i po kłopocie - sprężynkę można wywalić, u mnie nie wpłynęło to na działanie

> mechanizmu.

Kurcze w sumie sie rozpędziłem troszke ale klamka się "rozwarła" i nie można ścisnąć - jakby się naciągła i pękniecie też na trzpieniu jest wiec zrezygnowałem z klejenia.

Poczekam na klamkę i zobaczę czy pasuje ta z przodu i jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wywaleniu klap nie trzeba modyfikowac softu?

> szukałem i nie znalazłem sensownego warsztatu w okolicach łodzi, który by się na tym znał.

Największym problemem jest zdjęcie kolektora, bo z tym jest dużo roboty i trzeba rozrząd zdjąć (podobno niektórzy potrafią zrobić to bez zdejmowania rozrządu).

Potem dajesz kolektor do zakładu regenerującego głowice i oni ci to załatwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro mam mieć ale przednią prawą - zobaczymy czy pasuje, bo raczej powinna z tylnią. Koszt narazie

> nieznany( "po znajomości")

A nie masz może dostępu do klamki lewej zewnętrznej?

Ktoś mi zajumał chromowaną nakładkę i brzydko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NAucz mlodego juz pisac na AK

pisanie przyjedzie tak szybko jak pozostałe sprawy, dopiero oczekiwaliśmy a teraz już 3tyg minęło, a w cromie młody chyba dobrze się czuje bo spokojny i senek go bierze od razu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To dobrze jak tak szybko zasypia, ja chce zeby nasze dziecko jak bedziemy miec, mialo spanie po

> mamusi a nie po mnie

w cromie jak jedziemy zasypia

a dzisiaj daje w kość, nocne kino chce oglądąć i jeszcze marudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w cromie jak jedziemy zasypia

> a dzisiaj daje w kość, nocne kino chce oglądąć i jeszcze marudzi

To od siostry córa daje jej popalic, chodzi spac po 23 a ma 16 miesiecy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To od siostry córa daje jej popalic, chodzi spac po 23 a ma 16 miesiecy

oslabiony.gif

ja na razie w nocy zajmuję się zmianą pampersów i zazwyczaj robię 2-3 razy w nocy co by żona odpoczęła bo młody co 2h je i to na 3 razy ziew.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja na razie w nocy zajmuję się zmianą pampersów i zazwyczaj robię 2-3 razy w nocy co by żona

> odpoczęła bo młody co 2h je i to na 3 razy

Eeee to tylko kilka miesięcy nieprzespanych potem z górki zlosnik.gif

Ja dzisiaj wróciłem z Szwecji i mało zawału nie dostałem.... wyjeżdżam z terminala promu w Gdyni.... korek jak nie wiem... pod koniec korka panowie policial.gif sprawdzanie trzeźwości urządzili ... wiadomo co to sie dzieje na promach ... spokojnie czekam bo nic z% nie piłem przez ostatnie 20 godzin... słoneczko świeci ... przychodzi kolej na mnie i po pierwszym dmuchaniu zostaje poproszony o zjazd boje_sie.gif normalnie mało zawału nie dostałem.... 2-gie dmuchanko już w ustnik i odczyt 0,00 blagam.gif

Oczywiście zachciało mi sie szyby spryskać/umyć a spryskiwacz standardowo mam zimowy sciana.gifsciana.gifsciana.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście zachciało mi sie szyby spryskać/umyć a spryskiwacz standardowo mam zimowy

mialem identyczna sytuacje 2. I.2010r. w drodze do pracy mnie zatrzymali, owszem sylwester byl gruby, w NowyRok do auta nie siadalem i wypilem jedno piwo. A tu kontrola, Alcosensor - czerwona dioda, poprosili drugiego policial.gif ponowne dmuchanie i "prosze zjechac na bok...". Dmuchanie w ustnik i 0,0 pozniej spytali czy uzywalem spryskiwacza do szyb i olsnilo mnie ze przed zakretem to robilem... Strach dlugo nie mijal wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pepcio jak idzie sprzedaz Cromy? Jest jakis zainteresowanie? Ciekaw jestem czy to "chodliwe" auto

> czy kompletna cisza?

Szczerze to zainteresowanie jest, ale u mnie mieszane uczucia. Chyba jednak poczekam jeszcze ze sprzedażą, chyba że zdarzy się coś nieoczekiwanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pepcio jak idzie sprzedaz Cromy? Jest jakis zainteresowanie? Ciekaw jestem czy to "chodliwe" auto

> czy kompletna cisza?

Osobiście mam pewne obawy co do sprzedaży cromy ale nie myślę o tym na razie i twierdzę że każdy pojazd ma swojego kupca więc i na cromę się znajdzie.

Na dzień dzisiejszy chętnie bym wymienił na nowszą cromę po fl i z większą ilością "bajerów". Nie widzę niczego konkretnego co by mnie zainteresowało. Po zakupie cromy miałem pewne obawy a teraz coraz lepiej mi się jeździ i coraz bardziej zadowolony spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.