Skocz do zawartości

Nowy akumulator motocyklowy nie działa


pi0trek

Rekomendowane odpowiedzi

> Nowy akumulator motocyklowy zalałem dołączonym kwasem odczekałem 30 min a nawet dłużej a

> akumulator nie daje oznak życia - napięcie zero. Czy coś źle zrobiłem?

Zależy, jaki to akumulator. Jeśli suchoładowany to powinien działać, jeśli nie, trzeba naładować. No i trochę czasu na nasiąknięcie płyt trzeba mu dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy, jaki to akumulator. Jeśli suchoładowany to powinien działać, jeśli nie, trzeba naładować.

> No i trochę czasu na nasiąknięcie płyt trzeba mu dac.

Zgodnie z instrukcją powinno się go tylko zostawić na 30 min. Zobaczę jutro czy może cudownie ożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Próbowałem ładować ale ładowarka nie chce się przełączyć w tryb ładowania. Testowałem prostownik na

> innym akumulatorze i jest sprawny.

Skoro piszesz, że napięcie na zaciskach wynosi 0 V to raczej uszkodzenie. Jeśli możesz to reklamuj. Da się zmierzyć gęstość elektrolitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowy akumulator motocyklowy zalałem dołączonym kwasem odczekałem 30 min a nawet dłużej a

> akumulator nie daje oznak życia - napięcie zero. Czy coś źle zrobiłem?

Zapewne uszkodzony.

W tym roku miałem taką samą przygodę z akumulatorem exide. Musiałem zwrócić do sklepu i otrzymałem nowy. Ten już był wolny od wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akumulator okazał się wadliwy, sprzedawca wymienił na nowy. Dobrze, że nie kupiłem przez internet

A zdradz jeszcze jakiej firmy kupiles wink.gif. Wczesna wiosna mialem dylemat co wybrac i padlo na Nitro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.