Skocz do zawartości

Lustereczko powiedz przecie....F-150


Stebel

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze jeep coraz czesciej podrozuje na lawecie za eFem to przyszedl czas na "tow mirrors" czyli lustra rozkladane podczas ciagniecia przyczep.

Kupilem oryginaly Fordowskie....z kierunkami i swiatlem swiecacym na glebe przy drzwiach. Wymiana starych na nowe zajela mi lacznie pol godziny....wszystko plug and play..nawet mimo ze moje stare lustra nie mialy kierunkow i lampy od dolu.

czas na fotki:

Lustra zlozone do codziennej jazdy:

001ygr.jpg

013ey.jpg

I rozlozone do ciagniecia przyczep:

036zw.jpg

060ww.jpg

Widok z wewnatrz:

016vo.jpg

023pg.jpg

Kierunek:

022hc.jpg

Lampka oswietlajaca glebe:

056lp.jpg

I pare ogolnych fotek:

007erj.jpg

031vq.jpg

063vn.jpg

066pd.jpg

070sqw.jpg

009nu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> amerykanie to jednak dziwny narod

> po kiego im na lustrach kierunkowskaz do tylu, jaki to ma sens poza wqr..niem kierowcy ?

Taki sam mniej wiecej jak kierunki montowane w przednich blotnikach po boku aut. Z tym ze te w lusterkach sa bardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki sam mniej wiecej jak kierunki montowane w przednich blotnikach po boku aut. Z tym ze te w

> lusterkach sa bardziej widoczne.

ale kierunek w blotniku widzi jadacy poprzeczną a to cos u Ciebie to chyba tylko kierowca cfaniaczek.gifgrinser006.gif

mam wrazenie ze mnie by szlag trafial przy kazdym lewoskrecie spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kierunek w blotniku widzi jadacy poprzeczną a to cos u Ciebie to chyba tylko kierowca

> mam wrazenie ze mnie by szlag trafial przy kazdym lewoskrecie

Tu bardziej chodzi o to zeby kierunek byl widoczny dla tych jadacych na pasach obok....I w tym przypadku sie to sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu bardziej chodzi o to zeby kierunek byl widoczny dla tych jadacych na pasach obok....I w tym

> przypadku sie to sprawdza.

a Ci co jadą obok to po co im widzieć kierunkowskaz?

jedziesz swoim pasem, oni swoim.

Jaką przyczepę ciągasz skoro do szerokiego samochodu założyłeś jeszcze szersze lustra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a Ci co jadą obok to po co im widzieć kierunkowskaz?

> jedziesz swoim pasem, oni swoim.

Czasem pas sie zmienia...w korku sie przydaje jak jadacy obok wie o moich zamiarach.

> Jaką przyczepę ciągasz skoro do szerokiego samochodu założyłeś jeszcze szersze lustra?

Najczesciej taka z jeepem na niej:

 58002715_front.jpg

A czasem taka:

 117202_640480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.