Skocz do zawartości

dzieciaki do paki /4x4/o.Warszawa


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

> O! Nawet zdjęcie w Dogglesach mu zrobiłem. Wyobraźcie teraz sobie mnie w kabriolecie, ten rozwiany

> włos, kurtka pilotka... A obok Baster powiewający uszami i faflami. Wszystkie laski nasze

Zapomniałeś dodać jeszcze że ślina tu, ślina tam, ślina wszędzie hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Mój Patryk i ja też się załapaliśmy

> Fajny filmik - jak zawsze z terenwizji

Nawet Twojego Jeepa w całej okazałości widac zlosnik.gif I Norbertowy też się załapał na końcu zlosnik.gif

Doktorek z dziećmi i ja tez jesteśmy więc mozna uznać, że film bardzo dobry zlosnik.gifhehe.gif

A miss filmu została mała Zosia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet Twojego Jeepa w całej okazałości widac I Norbertowy też się załapał na końcu

> Doktorek z dziećmi i ja tez jesteśmy więc mozna uznać, że film bardzo dobry

> A miss filmu została mała Zosia

niesamowicie fajnie wyszedł wyjazd waytogo.gifwaytogo.gifwaytogo.gifwaytogo.gifwaytogo.gif

nie wiedziałem, że Zośka wjeżdżała quadem do wody boje_sie.gif

będzie zjebka za nieinformowanie tatusia tuk.gif

hahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Borewicz mógłby zrobić furorę. I piszę całkiem poważnie. Na główne miejsce imprezy dojedziesz bez

> problemów a na miejscu Borewicz za eksponat mógłby robić

Jak mnie zabierzesz to terenówki to bez problemu mogę przywlec "borewicza" devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem jak u Tomirka, u mnie miejsce już masz. Nawet dwa.

> pomyśl o helloween z hubilandem - info w innym wątku.

U mnie też. zlosnik.gif Choć u Matiego miałbyś zdecydowanie wygodniej. No chyba, że do Suzi Cię wpakuje. hehe.gif

A co do hellowen to mam nadzieję, że z autkiem zdążę. W przyszłym tygodniu do mojego mechaniora idzie bo huczy, buczy i wspomaganie pada. No i zastanawiam się, czy od razu rozrządu nie wymienić... hmm.gif

Kurde... co za skarbonka...

Od roku cały czas regularnie w Sylwka świeże zastrzyki gotówy ładuję. panic.gif Może bulwarówkę z niego zrobię wink.gifhmm.gif Wtedy kasy nie będę wydawał, bo na czarnym nie będzie się psuł hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.