Skocz do zawartości

ITD


marekpol1

Rekomendowane odpowiedzi

Szef ITD jeździ samochodem kupionym do... ścigania piratów drogowych

Trzy spośród sześciu niedawno zakupionych przez Inspekcję Transportu Drogowego samochodów przystosowanych do ścigania piratów drogowych są wykorzystywane do wożenia kierownictwa instytucji - donosi RMF FM. Najlepszym z nich jeździć ma sam szef ITD Tomasz Połeć.

Rzecznik tej służby mocno się chyba wczoraj tłumaczył z wybryków swojego prezia. Zrobiłem mu fotkę z okna grinser006.gif

3ce8f53bca07ba87.jpg

df2712c029ab4744gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szef ITD jeździ samochodem kupionym do... ścigania piratów drogowych

> Trzy spośród sześciu niedawno zakupionych przez Inspekcję Transportu Drogowego samochodów

> przystosowanych do ścigania piratów drogowych są wykorzystywane do wożenia kierownictwa

> instytucji - donosi RMF FM. Najlepszym z nich jeździć ma sam szef ITD Tomasz Połeć.

> Rzecznik tej służby mocno się chyba wczoraj tłumaczył z wybryków swojego prezia. Zrobiłem mu fotkę

> z okna

Czy ta Insignia ma wszystkie szyby przyciemnione ? Czy to tylko złudzenie spowodowane kątem zrobienia pierwszego zdjęcia hmm.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szef ITD jeździ samochodem kupionym do... ścigania piratów drogowych

było

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=286344464&an=0&page=0#Post286344464

poza tym oni nie mieli ścigać piratów grinser006.gif

tak jak pisałem, dostali zabawki i główkach sie pomieszało zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szef ITD jeździ samochodem kupionym do... ścigania piratów drogowych

> Trzy spośród sześciu niedawno zakupionych przez Inspekcję Transportu Drogowego samochodów

> przystosowanych do ścigania piratów drogowych są wykorzystywane do wożenia kierownictwa

W sumie to chyba nawet lepiej, przynajmniej dla owych piratów drogowych hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, jak i tak zakupione to po co mają się kierowców czepiać? Mi to odpowiada, że sobie prezes jeździ a nie ktoś kto by zdjęcia robił zlosnik.gif

Tak jak podobna sytuacja jest z "suszarkami", jak łapią to źle, ale jak pojadą się przespać do lasu czy coś to jeszcze gorzej, "bo przecież w pracy są" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.