Skocz do zawartości

18stki na pokładzie


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

> Miałem dziś chwilkę czasu, a że nabyłem 18stki to postanowiłem przymierzyć

> Sporo komfortu uciekło porównując do 17stek.

> Trochę koza wyszła na zdjęciu, ale mam nadzieje że się ułoży (zdjęcie robione po przejechaniu

> 400m)

Masochista nic więcej, ja uciekałem w tym roku z 17 na 16 bo mnie szlak na koleinach i wertepach trafiał.

Ale co kto lubi ok.gif Abonament w Intercars sobie wykup na elementy zawieszenia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masochista nic więcej, ja uciekałem w tym roku z 17 na 16 bo mnie szlak na koleinach i wertepach

> trafiał.

> Ale co kto lubi Abonament w Intercars sobie wykup na elementy zawieszenia

Nie jest aż tak źle, dziury omijam grinser006.gif

Dziś wyrównałem ciśnienie w oponach i fajnie się śmiga....jak droga ładna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem dziś chwilkę czasu, a że nabyłem 18stki to postanowiłem przymierzyć

> Sporo komfortu uciekło porównując do 17stek.

> Trochę koza wyszła na zdjęciu, ale mam nadzieje że się ułoży (zdjęcie robione po przejechaniu

> 400m)

Tak się zastanawiam hmm.gif

Felgi ładne, ale coś na tym aucie dziwnie wyglądają icon_rolleyes.gif Alfa trochę teraz terenówkowato wygląda niewiem.gif

Niby podobny wzór (no powiedzmy, że w dużych granicach podobienstwa) 17" chyba wygląda lepiej

286321242-DSC_0435.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam

> Felgi ładne, ale coś na tym aucie dziwnie wyglądają Alfa trochę teraz terenówkowato wygląda

> Niby podobny wzór (no powiedzmy, że w dużych granicach podobienstwa) 17" chyba wygląda lepiej

Trochę się podniosła w porównaniu z 17stkami. Nie wiem dlaczego, wszystko przecież seria, koła opony również fabryka.

O nie, na żywo jednak nie są podobne to tych które pokazałeś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.