Skocz do zawartości

jakie sprężyny do CC 1.2 8V


deavy

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post. Mam takie pytanie do posiadaczy CC (nie wiem czy SC też się to tyczy) z silnikiem 1.2 jakich firm macie sprężyny obniżające i o ile opuszczone są auta, głownie interesuje mnie wysokość przodu na 13" prosił bym o linki do fotek wink.gif z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mój pierwszy post. Mam takie pytanie do posiadaczy CC (nie wiem czy SC też się to tyczy) z

> silnikiem 1.2 jakich firm macie sprężyny obniżające i o ile opuszczone są auta, głownie

> interesuje mnie wysokość przodu na 13" prosił bym o linki do fotek z góry dzięki.

cc i sc maja te same sprezyny i amortyzatory

mozesz obnizyc od -30 do -70 przód a tył do -50 (nie licze cietych sprezyn)

firmy sa różne ja osobiscie mam gwinta FK

najbardziej popularne

TA-technix

FK-automotive

MTS

eibach

Bilstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale czy np. kupię MTS 60/40 i czy faktycznie da takie obniżenie? ta sama sprężyna a silnik 700 od

> 1.2 wagowo się różni to teoretycznie na 1.2 pójdzie niżej?

tak przy silniku 1.2 zejdzie nizej niz przy 700-ce ale nie wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak na początek MTS dobry wybórw dobrej cenie.Ja mam -40/-40 do tego amory 2 lata przód mam sprawny

> w 70% a tył w 30% tak mi na przeglądzie wykazało ale tył zabiłem na własne zyczenie.

możesz podać link do fotek swojego auta żebym mógł obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto wydawać 300 zł na jakieś najtansze sprężyny, lepiej dołożyć i za 500 mieć eibach'y. Nie powinno być przy nich jak przy tych tanszych chamskiego bujania i na pewno bedzie lepsze trzymanie. A obniżenie -40mm jest odpowiednim wyborem pomiędzy fajnym wyglądem, dobrym trzymaniem i w miare dobrym komfortem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mój pierwszy post. Mam takie pytanie do posiadaczy CC (nie wiem czy SC też się to tyczy) z

> silnikiem 1.2 jakich firm macie sprężyny obniżające i o ile opuszczone są auta, głownie

> interesuje mnie wysokość przodu na 13" prosił bym o linki do fotek z góry dzięki.

to chyba musisz sam sobie odpowiedzieć

czy ma być nisko czy wysoko, twardo czy.........

ja mam -30 eibacha i niższych na pewno nie założę

a inni Ci powiedzą że minimum -70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm? interesujace:D aczkolwiek belka tylna sc cc nie jest przystosowana o obnizenie wieksze niz 30mm>(sprezyny sc abarth)(katy pochylenia kola:) w zimie chyba w garazu trzymasz autko? nie zuca na osniezonej drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.