Skocz do zawartości

Czas zacząć spam listopadowy


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

no ja zaspałem na nowy wątek, wiadomo świętuję devil.gif

ale żeby nie było kolorowo to coś stuka przy przełączaniu z nawiewu tylko wew. na nawiew z zew. a jaśniej to: rano wsiadam do cromy, odpalam i przełączam nawiew z obiegu wew. na obieg z zew. i słyszę stuk jakby ze schowka, coś klepie rytmicznie ale jak włączę obieg wew. to cisza. Coś mi się zdaje że mechanizm zamykania (regulacji) obiegów szwankuje ale się nie dobierałem do tego. Na razie zdarzyło się 3 razy ale ostatnio przed gaszeniem silnika zostawiam nawiew na z zew. i wentylator na najwolniejszej prędkości i jak odpalam ponownie to od razu włącza się wentylator - ot takie dokuczliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 11,5h razem z tankowaniem i postojem na siku

> Srednia predkosc wedlug kompa 120km/h, dystans 1377km, spalanie 6,1l.

Ładny wynik

Ja kiedyś miałem średnią z postojami 97 km/h spalanie 9,7 ale to była stare 2,5td w starej cromie i dodatku z przyczepą z plandeką na haku.

A trasa była do jakiegoś zachodniego landu w DE...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem ze soba 4 kola z oponami i pralke w aucie zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Jadac z Belgii do Polski to jade 13h, bo korki w Belgii mnie blokuja, a nie bede gnal na trasie zeby to nadrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez zadowolony jestem z takiego wyniku, mimo ze moglem jechac po 170km/h, ale jakos te 130-150km/h

> bylo ok.

szybko, komfortowo, wygodnie, bezpiecznie i oszczędne podróżowanie cromalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szybko, komfortowo, wygodnie, bezpiecznie i oszczędne podróżowanie cromalem

Sama prawda, auto idealne na trasy ok.gif Gdy teraz bylem w Polsce, to Croma stala, a po Katowicach jezdzilismy Pugiem Żony, bo maly i wszedzie wjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mialem ze soba 4 kola z oponami i pralke w aucie

to niedużo w sumie :D

> Jadac z Belgii do Polski to jade 13h, bo korki w Belgii mnie blokuja, a nie bede gnal na trasie

> zeby to nadrobic.

otóż to - czasem wolniejsza jazda okazuje się szybsza lub prawie taka sama jak przy gnaniu na skręcenie karku.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sama prawda, auto idealne na trasy Gdy teraz bylem w Polsce, to Croma stala, a po Katowicach

> jezdzilismy Pugiem Żony, bo maly i wszedzie wjedzie.

groby objeżdżaliśmy pandą bo bez wózka i wszędzie można się wcisnąć aczkolwiek do pracy śmigam cromą i 7,2 mi wychodzi ale nie oszczędzam, po prostu normalnie z naciskiem na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to niedużo w sumie :D

No tak jak by 2 osoby z tylu siedzialy zlosnik.gifzlosnik.gif

> otóż to - czasem wolniejsza jazda okazuje się szybsza lub prawie taka sama jak przy gnaniu na

> skręcenie karku.

> pozdr

Tak tu masz racje, w Zgorzelcu jakies BMW gnalo na zlamanie karku, dojezdzajac do domu, to samo BMW mnie wyprzedzalo znow, wiec lepiej sobie jechac te 140km/h i bede tak samo jak ten co szaleje jak glupi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> otóż to - czasem wolniejsza jazda okazuje się szybsza lub prawie taka sama jak przy gnaniu na

> skręcenie karku.

najczęściej przez miasto jadąc i jak sporo ograniczeń, świateł i tak wszyscy równo jadą bez względu na moc aczkolwiek pędząc grubo ponad normą może uda się minąć światła ale jakim kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi w w Katowicach kolo 7,6-7.8l łyka ropy, w Belgii 7l.

może by mi się udało poniżej 7 ale to już mulenie i jakoś tak wolno jak n a cromę i na trójce męczenie cool.gif

kiedyś spróbowałem takiej spokojnej jazdy to croma kopciła przy każdym ruszaniu z jedynki a jak teraz jeżdżę nic nie kopci, przynajmniej nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak jak by 2 osoby z tylu siedzialy

> Tak tu masz racje, w Zgorzelcu jakies BMW gnalo na zlamanie karku, dojezdzajac do domu, to samo BMW

> mnie wyprzedzalo znow, wiec lepiej sobie jechac te 140km/h i bede tak samo jak ten co szaleje

> jak glupi,

Ja tak zawsze mam prze górą św Anny - zawsze tne po140 , z przyczepką czasem szybciej nawet pod górę grinser006.gif

I zawsze do szczytu wyprzedzę tych co mnie na ostatnich 2 km przed podjazdem wyprzedzili...

Za to z góry zjeżdżam dość ostrożnie - wszak prawie 3t to trza pilnować się z góry.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://moto.allegro.pl/felga-6-5-jx16-et-37-opel-zafira-astra-vectra-i2748074146.html będzie

> pasować do Cromy?

Będzie, sam mam takie. Tylko oczywiście wszystkie cztery to samo ET cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznać się, kto jeszcze sprzedaje Cromę. Auto ma nasze ramki więc to ktoś od nas i się ukrywa

> link

masmisza jest z Czechowic?

swoja droga niezly masz wzrok, ogladalem ja wczoraj i nie zwrocilem uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masmisza sprzedaje ,ale czemu to nie wiem, niech wlasciciel sie wypowie

jak szukałem auta to nikt nie sprzedawał a teraz wysyp

ja też bym sprzedał i kupił nowszą cromę ale teraz nie mam kasy wiec bujać się muszę prawie 8letnią ale nie zachwalam bo się jeszcze coś zepsuje w cromalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masmisza sprzedaje ,ale czemu to nie wiem, niech wlasciciel sie wypowie

nic się nie ukryje:) powód jest jeden i prozaiczny.... jest okazja kupić Cromę po pewnym właścicielu, zadbaną i lepiej wyposażoną...ale to już niech sprzedający się wypowie zlosnik.gifzlosnik.gif

a cena no cóż troszkę oderwana od rzeczywistości no ale....może ktoś się trafi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic się nie ukryje:) powód jest jeden i prozaiczny.... jest okazja kupić Cromę po pewnym

> właścicielu, zadbaną i lepiej wyposażoną...ale to już niech sprzedający się wypowie

Ja tu nic do powiedzenia nie mam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.