Skocz do zawartości

Kontrakt serwisowy Chevrolet dla Sląsk


chocba

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja ostatnio strzeliłem focha na serwis MM Cars i będę serwisował w Sosnowcu lub w Tychach.

Ja tez mam ich dosc dlatego chce pokazac im sile i zebrac parenascie osob i pogadac z serwisem w Sosnowcu. W MMCars kto był kumaty na serwisie juz nie pracuje.

Czyli jakby co to się dołaczasz? 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez mam ich dosc dlatego chce pokazac im sile i zebrac parenascie osob i pogadac z serwisem w

> Sosnowcu. W MMCars kto był kumaty na serwisie juz nie pracuje.

> Czyli jakby co to się dołaczasz?

Jeszcze nie wiem, bo jako alternatywę rozważam powiedzenie "pa pa" ASO w ogóle. W mojej dziurze kilkaset metrów od domu mam chyba w miarę kumatego mechanika.

To po co mam jeździć, umawiać się, tracić czas w serwisie i jeszcze płacić za to więcej? Oni i tak tylko olej mi wymieniają. A w MMCarsie też miałem rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie wiem, bo jako alternatywę rozważam powiedzenie "pa pa" ASO w ogóle. W mojej dziurze

> kilkaset metrów od domu mam chyba w miarę kumatego mechanika.

> To po co mam jeździć, umawiać się, tracić czas w serwisie i jeszcze płacić za to więcej? Oni i tak

> tylko olej mi wymieniają. A w MMCarsie też miałem rabaty.

A jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie wiem, bo jako alternatywę rozważam powiedzenie "pa pa" ASO w ogóle. W mojej dziurze

> kilkaset metrów od domu mam chyba w miarę kumatego mechanika.

> To po co mam jeździć, umawiać się, tracić czas w serwisie i jeszcze płacić za to więcej? Oni i tak

> tylko olej mi wymieniają. A w MMCarsie też miałem rabaty.

Przydomowy mechanik też potrafi śrubę urwać, oleju za dużo nalać, nadkola, czy koła nie dokręcić, czy choćby płyn hamulcowy przelać przy wymianie klocków - ale to swój chłop, a nie ASO hehe.gif

Ja jakoś mam takiego pecha, że ten sam mechanik przykłada się do Toyoty żony, ale zawsze coś musi poprawiać po sobie w Chevrolecie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przydomowy mechanik też potrafi śrubę urwać, oleju za dużo nalać, nadkola, czy koła nie dokręcić,

> czy choćby płyn hamulcowy przelać przy wymianie klocków - ale to swój chłop, a nie ASO

> Ja jakoś mam takiego pecha, że ten sam mechanik przykłada się do Toyoty żony, ale zawsze coś musi

> poprawiać po sobie w Chevrolecie

I nie wystawia na robotę rachunku, wiec jak coś to z lamentami chyba do proboszcza, a nie do mechanika. A wcale taniej nie biorą jak potem porównasz z serwisem gdzie jak pogadasz masz dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nie wystawia na robotę rachunku, wiec jak coś to z lamentami chyba do proboszcza, a nie do

> mechanika. A wcale taniej nie biorą jak potem porównasz z serwisem gdzie jak pogadasz masz

> dobrą cenę.

Jeśli ktoś potrzebuje to wystawia faktury, nawet kartą można płacić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przydomowy mechanik też potrafi śrubę urwać, oleju za dużo nalać, nadkola, czy koła nie dokręcić,

> czy choćby płyn hamulcowy przelać przy wymianie klocków - ale to swój chłop, a nie ASO

> Ja jakoś mam takiego pecha, że ten sam mechanik przykłada się do Toyoty żony, ale zawsze coś musi

> poprawiać po sobie w Chevrolecie

U przydomowego mechanika przegląd nie trwa sześć godzin, podczas których siedzę jak idiota, ciągle słysząc "już kończymy" bo miało trwać półtorej.

A auto wisi na podnośniku i nikt się nim nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U przydomowego mechanika przegląd nie trwa sześć godzin, podczas których siedzę jak idiota, ciągle

> słysząc "już kończymy" bo miało trwać półtorej.

> A auto wisi na podnośniku i nikt się nim nie interesuje.

U mojego mechanika nie zdarzyło mi się, abym czekał.

Oddaje auto rano i dostaję o 15 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nie wystawia na robotę rachunku, wiec jak coś to z lamentami chyba do proboszcza, a nie do

> mechanika. A wcale taniej nie biorą jak potem porównasz z serwisem gdzie jak pogadasz masz

> dobrą cenę.

Skad wiesz, ze nie wystawia?

Ja sila rzeczy jezdze tylko do takich co fakture wystawiaja jak nalezy, a jak slysze, ze skoro chce fakture to bedzie +23% to omijam (bo wiem z doswiadczenia, ze cena bez VAT z reguly i tak jest juz w wysokosci brutto u innego mechanika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie jest duzy rabat, normalnie tyle sie wytarguje jezdzac do aso na przeglady.

To pochwal się jakie masz? I w jakim serwisie. Wiedz ze mogę to sprawdzić. Ja maksymalny jaki miałem po odejściu z serwisu to 25% na robociznę i 15% na części, ale mi je zabrali jak oddałem ich do sądu za partactwo.

A jak masz lepsze chody w serwisach to zapraszam do stołu negocjacji, bo wielu z Nas jest w serwisach traktowani z buta, a ja to chce zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.