Skocz do zawartości

Opinie Saab 9-3


karciu

Rekomendowane odpowiedzi

Włąsnie myśle sprzedac mojego Peugocika 407 2.0Pb 05r i zamienic go na Saaba 9-3 2.0 Pb od 2008 w góre. jakie opinie a o tym aucie. czytalem, ze wiele czesci jest zamiennych z Vectra C. Zawsze mi sie podobały Saaby i stad taki pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam koledze przed kupnem usiąść za kierownicą i sprawdzić czy nie skrzypią wszystkie plastiki oslabiony.gif

Miałem ostatnio "przyjemność" oglądać taki model, masakra jak wszystko trzeszczy, cały tunel środkowy itp. Jakość plastików również słaba.

Nie wiem czy trafiłem na takiego ulepa, czy każdy tak ma niewiem.gif

Aha ten miał poniżej 100tyś km i 2008rok zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Włąsnie myśle sprzedac mojego Peugocika 407 2.0Pb 05r i zamienic go na Saaba 9-3 2.0 Pb od 2008 w

> góre. jakie opinie a o tym aucie. czytalem, ze wiele czesci jest zamiennych z Vectra C.

> Zawsze mi sie podobały Saaby i stad taki pomysł

Mój sąsiad i przy okazji kolega z bloku ma takiego - wersja 2.0 turbo.

Generalnie samochód bardzo przyjemny, jak wszystko jest OK.

A jak się coś popsuje, a psuje się dość często, to koszty są dość spore.

Kolega ma ten samochód prawie 5 lat. od początku zapisywał w excelu wszystkie wydatki na niego.

Jakieś dwa lata temu zaprzestał, gdyż kwota wydana na naprawy i mechaników przekroczyła 35 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Włąsnie myśle sprzedac mojego Peugocika 407 2.0Pb 05r i zamienic go na Saaba 9-3 2.0 Pb od 2008 w

> góre. jakie opinie a o tym aucie. czytalem, ze wiele czesci jest zamiennych z Vectra C.

> Zawsze mi sie podobały Saaby i stad taki pomysł

Znajomy ma do sprzedania w kombiku i tefeiku chyba 2008 lub 2009. Ostatnio zmieniał dwumas, wiec to by Ci odpadlo zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój sąsiad i przy okazji kolega z bloku ma takiego - wersja 2.0 turbo.

> Generalnie samochód bardzo przyjemny, jak wszystko jest OK.

> A jak się coś popsuje, a psuje się dość często, to koszty są dość spore.

> Kolega ma ten samochód prawie 5 lat. od początku zapisywał w excelu wszystkie wydatki na niego.

> Jakieś dwa lata temu zaprzestał, gdyż kwota wydana na naprawy i mechaników przekroczyła 35 tyś zł.

Znajomy miał rocznik 2000, więc już trochę latek miał.

Być może nowsze nie są tak kosztowne w naprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy miał rocznik 2000, więc już trochę latek miał.

> Być może nowsze nie są tak kosztowne w naprawach.

Ostatnio miałem 9-3 TiD z 2009 r. przebieg 97 tkm . W aucie nic nie skrzypiało nie trzeszczało- jedynie dwumas został po 90 tkm wymieniony.

ostatnio po 105 tkm do wymiany nadają się tarcze hamulcowe- poza tymi elementami samochód bezproblemowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamienic go na Saaba 9-3 2.0 Pb

jedyna słuszne silniki w saabie to 2,8 V6 - coś lekko ponad 250 KM - przejeździłem tym niecałe 40 kkm - bezwaryjnie yikes.gif czym wprawiłem w zdumienie właściciela hehe.gif

super sprzęt i dzika frajda z jazdy - pod warunkiem że nic się w danej chwili nie spier.....ło no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedyna słuszne silniki w saabie to 2,8 V6 - coś lekko ponad 250 KM - przejeździłem tym niecałe 40

> kkm - bezwaryjnie czym wprawiłem w zdumienie właściciela

> super sprzęt i dzika frajda z jazdy - pod warunkiem że nic się w danej chwili nie spier.....ło

Miałeś niesamowite szczęście. Jak mi kiedyś się trzy miesiące pod rząd nic nie zepsuło, to mechanicy pytali mnie czy przypadkiem nie byłem na długich wakacjach, bo nie zdarzyło im się wcześniej widzieć tego modelu z tak długim okresem bezawariowym.

P.S. Przed sprzedażą poprosiłem o wydrukowanie historii napraw. Zabrakło im papieru wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.