Skocz do zawartości

Zobacz w jakim stanie są drogi w twoim województwie.


Michal46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zraziłem się co do polskich dróg, ale postanowiłem o tym jednak napisać. Rok temu pokazałem wykres kołowy GDDKiA o stanie dróg krajowych w województwach za rok 2010. Teraz pokazuję najświeższy raport za rok 2011. Czy zgadza się on z waszą opinią? zapraszam do dyskusji. Wykres pochodzi z raportu GDDKiA, który jest na ich stronie internetowej, gddkia.gov.pl

http://img641.imageshack.us/img641/6307/mapafmh.jpg

Jak klikniecie w link, pokaże się obrazek i można go powiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Ostatnio zraziłem się co do polskich dróg, ale postanowiłem o tym jednak napisać. Rok temu

> pokazałem wykres kołowy GDDKiA o stanie dróg krajowych w województwach za rok 2010. Teraz

> pokazuję najświeższy raport za rok 2011. Czy zgadza się on z waszą opinią? zapraszam do

> dyskusji. Wykres pochodzi z raportu GDDKiA, który jest na ich stronie internetowej,

> gddkia.gov.pl

> http://img641.imageshack.us/img641/6307/mapafmh.jpg

> Jak klikniecie w link, pokaże się obrazek i można go powiększyć.

Jak dla mnie (południowa część woj. lubuskiego) drogi są ok. IMO wykres nie kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czytać raportu, ale jeśli dotyczy on stanu wyłącznie dróg krajowych to w moim województwie by się z grubsza zgadzało. Chociaż gdybym brał pod uwagę drogi krajowe tylko w mojej najbliższej okolicy (tak do 100 km) to stan jest zdecydowanie gorszy od tego wykresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli chodzi o stan nawierzchni dróg krajowych, to TUTAJ jest fajna mapka. Moje obserwacje są

> raczej zgodne z tym co przedstawia

Stan krajówek w ostatnich latach BARDZO się poprawił.

Gorzej z wojewódzkimi, że o lokalnych nie wspomnę oslabiony.gif

Ważne, że cały czas jest poprawa, choć wszystko oczywiście za długo trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stan krajówek w ostatnich latach BARDZO się poprawił.

> Gorzej z wojewódzkimi, że o lokalnych nie wspomnę

> Ważne, że cały czas jest poprawa, choć wszystko oczywiście za długo trwa.

Drogi lokalne, czyli powiatowe czy gminne bardzo zależą od konkretnego powiatu czy gminy, który za nie odpowiada. Ile ma kasy, jak sobie radzi z utrzymaniem dróg. Dlatego w różnych rejonach (powiatach, gminach) jest różnie. Czasami wystarczy przejechać za granicę gminy i równy asfalt nagle się kończy, a zaczyna jakieś pole minowe. Dlatego nie można generalizować. Ja tutaj narzekać nie mogę, bo w mojej bezpośredniej okolicy drogi są naprawdę dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.