Skocz do zawartości

126p central


Rekomendowane odpowiedzi

> 1) Od jakiego sprzętu jest ta lepsza poduch 2) Czy masz

> jakieś szkice rysunki lub plany przedniego zawieszenia

1. Chociazby poduszka skrzyni z sc 1100

2. Tylko zdjecia, obliczenia samych wahaczy oraz kopyto do ich produkcji, z tym, ze moej wahacze do twojego centrala nei podejca, chyba, ze chcesz miec poszerzony przod o ok. 12cm na strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaką masz szerokość tyłu u mnie jest 1344mm ja poszerzyłem po

> 8 cm na stronę to te 4 może by nie miały dużego znaczenia a konstrukcja tego zawieszenia jest

> dużo mocniejsza od tego co zrobiłem

Jelsi bazujesz na Uno, to masz dokladnie tak jak jacol w tym bialym. Ja dawce mam z Punto, wiec zdecydowanei szerzej, Jesli mnie pamiec nie myli to cos kolo 168cm po zewnetrznej kol, bo znaczenie tutaj ma ET felgi, a rozstawu przodu punto w tej chwili po prostu nei pameitam. Mowie oczywiscie o tyle w maluchu. Co do przodu to szerzej mam o ok 12 cm na strone.

286472704-ResizeofP1010087.JPG

resizeof5q.jpg

post-11501-14352518035879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całonocnych przemyśleniach uznałem że twoja zawiecha jest 150% lepsza od mojego pomysłu i jeśli się zgodzisz na udostępnienie swoich planów i przyrządów do produkcji tego urządzenia to będę zobowiązany

2)czy Jacol włożył już skrzynie chciałbym zobaczyć jak sobie poradził z biegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po całonocnych przemyśleniach uznałem że twoja zawiecha jest 150% lepsza od mojego pomysłu i jeśli

> się zgodzisz na udostępnienie swoich planów i przyrządów do produkcji tego urządzenia to będę

> zobowiązany

> 2)czy Jacol włożył już skrzynie chciałbym zobaczyć jak sobie poradził z biegami

Napisalem ci bardo dluga odpowiedz, ale mi sie skasowala. Nie chce mi sie pisac drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podpowiedz mi cobyś zmienił i jak miało byto wyglądać przyślij jakieś fotki

Tak wyglada twoje poszerzenie:

286474260-DSCN5737.JPG

A zobacz ile ladnych poszerzen jest w internecie:

286474704-zoltek1.jpg

286474704-zoltek2.jpg

286474704-poszerzki.jpg

286474704-Resizeofposzerzki2.jpg

286474704-ooooalemaluch.jpg

286474704-motore7no.jpg

286474704-7e893efe9662b6c9764110066d844a38-.jpg

Poza tym znowu zabierasz sie troche nie od tej strony. Najpierw zbuduj zawieszenie, zobacz jak stana kola i do nich wyprowadzaj poszerzenia. Kolejna sprawa to dlaczego one sa poziome? Kolo nie bedzie mialo gdzie sie schowac podczas pracy. Jest tyle fajnych poszerzen, z ktorych warto cos zaadoptowac do siebie a robisz cos calkiem banalnego i niezbyt ladnego.

No i co do progow, zobacz np moje. Nie mowie, ze sa najfajniejsze, ale akurat tutaj blacharz naprawde sie popisal swoim doswiadczeniem i mi sie podobaja bardzo:

9zlot12.jpg

9zlot03.jpg

Mam wrazenie, ze bardzo szybko zabrales sie do budowy nie majac w glowie wizji jak koncowo samochod bedzie wygladal.

EDIT:

Jeszcze jedna uwaga, ktora moge ci od razu podpowiedziec ze swoich doswiadczen. Jesli poszerzasz progi to neirob ich poziomo, ale niech opadaja lekko w dol. Ja zrobilem poziomo i na prograch zbiera sie woda jesli tylko maluch nei stoi poziomo. Jak zrobisz lekki spadek, to woda bedzie splywac. Ty masz jeszcze mozliwosc poprawienia tego, ja juz raczej nie, a przynajmniej nie niskim nakladem kosztow.

post-11501-14352518077226_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.budowaswapow.com

> wchodzisz w "na kanale"

> sebcyc fajnie wystrugał nadkola swoim bisie

Z tym, ze Sebcyc buduje swojego bisa na bazie seicento (chodzi o rozstaw kol), wiec ma duzo weziej niz bedzie mial Poszukiwacz. Poszerzenia Sebcyca po korekcie szerokosci nie pasowalyby do samochodu Poszukiwacza - bylyby za bardzo wyciagniete, wiec stracilyby na swoim uroku. Poszukiwacz bedzie mial taka szerokosc jak jacol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nic nie wiem możliwy jest kontakt telefoniczny ?

Zapoznales sie z calym moim watkiem o budowie mojego samochodu tu na autokaciku? Po drugie czy przejrzales cala moja strone, ktorej adres masz w moim podpisie? Musisz wiedziec, ze bardzo nie lubie rozmawiac natematy, ktore opisalem na stronie oraz w swoim watku. Staje sie wtedy dosc nieprzyjemny w kontakcie, bo cenie swoj czas. Poswiecilem kilka miesiecy zycia na zbudowanie strony, ktora jest podsumowaniem tego, co sie dzieje w necie na temat maluchow i bardzo nie lubie jesli ktos zadaje mi pytanie, na ktore odpowiedz juz padla, a niestety takich pytan jest wiekszosc. Nie zrazaj sie jednak do mnie i zadawaj pytania tu, w swoim watku i napisz rowniez o czym chcialbys porozmawiac, bo mozliwe, ze jest juz gdzies odpowiedz na twoje pytanie. Cos tam na temat maluchow wiem, wiec napewno odpowiem.

PS. Zaraz mnie tubylcy zjedza jakie to mam mniemanie o sobie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapoznales sie z calym moim watkiem o budowie mojego samochodu tu na autokaciku? Po drugie czy

> przejrzales cala moja strone, ktorej adres masz w moim podpisie? Musisz wiedziec, ze bardzo

> nie lubie rozmawiac natematy, ktore opisalem na stronie oraz w swoim watku. Staje sie wtedy

> dosc nieprzyjemny w kontakcie, bo cenie swoj czas. Poswiecilem kilka miesiecy zycia na

> zbudowanie strony, ktora jest podsumowaniem tego, co sie dzieje w necie na temat maluchow i

> bardzo nie lubie jesli ktos zadaje mi pytanie, na ktore odpowiedz juz padla, a niestety takich

> pytan jest wiekszosc.

Ty mnie ZAWSZE potrafisz zaskoczyć hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za odpowiedz już wiem wszystko

Jak już wszystko przeczytasz, a mimo to nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, to oczywiscie pisz smialo - nie wszystko jest w watku i na stronie. Wtedy napewno odpowiem i doradze. Jesli nei ja, to napewno znajdzie siektos, kto bedzie dyspoowal szersza wiedza i sie nia podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejanie zdjęć do postów, najprościej jak to możliwe (Wiem że poradniki są na AK, ale chyba auto tematu nie potrafi zrozumieć ich).

Przestawiony sposób dot. Google chrome, a więc tak:

1.Piszemy wiadomość, po opublikowaniu klikamy "Edycja":

286481393-p7kopia.jpg

następnie klikamy "zmień tą wiadomość":

286481393-p8.jpg

i klikamy "Wybierz plik":

286481393-p9.jpg

2.Klikamy w łącze zaznaczone na screenie:

286481393-p.jpg

3.Kopiujemy link:

286481393-p2.jpg

4.Klikamy w przycisk "Obrazek":

286481393-p3.jpg

5.Wklejamy skopiowany link:

286481393-p4.jpg

6.Klikamy "OK":

286481393-p5.jpg

7.W naszej wiadomości pokaże się taki "kod":

286481393-p6kopia.jpg

8..Powyższy kod dodajemy w miejsce gdzie chcemy żeby było zdjęcie.

Jeśli chcemy wrzucić kilka zdjęć, powyższe czynności powtarzamy.

Przepraszam za brak polskich znaków w screenach (taka czcionka).]

Mam nadzieję, że trochę pomoże 270751858-jezyk.gif

post-146801-14352518097697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wklejanie zdjęć do postów, najprościej jak to możliwe (Wiem że poradniki są na AK, ale chyba auto

> tematu nie potrafi zrozumieć ich).

> Przestawiony sposób dot. Google chrome, a więc tak:

> 1.Piszemy wiadomość, po opublikowaniu klikamy "Edycja":

> następnie klikamy "zmień tą wiadomość":

> i klikamy "Wybierz plik":

> 2.Klikamy w łącze zaznaczone na screenie:

> 3.Kopiujemy link:

> 4.Klikamy w przycisk "Obrazek":

> 5.Wklejamy skopiowany link:

> 6.Klikamy "OK":

> 7.W naszej wiadomości pokaże się taki "kod":

> 8..Powyższy kod dodajemy w miejsce gdzie chcemy żeby było zdjęcie.

> Jeśli chcemy wrzucić kilka zdjęć, powyższe czynności powtarzamy.

> Przepraszam za brak polskich znaków w screenach (taka czcionka).]

> Mam nadzieję, że trochę pomoże

Polać koledze zlosnik.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie tak jak powyżej tylko napisałeś skrótem "img" a miałeś napisać "image" (w obydwóch

> klamrach ) i bez spacji

tez moze byc. Blad jaki zrobil, to ze za dal spacje. Ale i tak jest coraz blizej, Jeszcze wyeliminuje ta jedna spacje i powinien pokazac mu sie obrazek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.