Skocz do zawartości

Co to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

> dzwigienka silniczka nawiewu, teraz sprawdz co z nawiewu klimy automat przestalo dzialac

Dzięki Opti:) Sprawdziłem i wydaje się, że wszystko działa OK. Ustawienie tylko szyba - Nawiew na przednią szybe działa,

tylko na kier i pasażera- działa,

tylko na nogi - działa. Jedynie wtedy dmucha też lekko na szybe.

Samochód jest jeszcze na gwarancji, czy można się tam jakoś dostać aby to wymienić, czy będą rozbierać pół auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę do ASO i zobaczymy co mi powiedzą, swoją drogą to ciekawe bo czytałem na forum o tych silniczkach i używam cały czas na full auto nic nie kręcąc. Ostatnio jedynie rano kilka razy przełączałem nawiew na samą szybę bo parowała, a full auto po rozgrzaniu silnika daje defaultowo na nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki Opti:) Sprawdziłem i wydaje się, że wszystko działa OK. Ustawienie tylko szyba - Nawiew na

> przednią szybe działa,

> tylko na kier i pasażera- działa,

> tylko na nogi - działa. Jedynie wtedy dmucha też lekko na szybe.

> Samochód jest jeszcze na gwarancji, czy można się tam jakoś dostać aby to wymienić, czy będą

> rozbierać pół auta?

Stref nie sprawdziłeś. Musi jakiś aktywator nie kręcić bo nie ma czym grinser006.gif

Ps. to jest jednak ale badziewie facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stref nie sprawdziłeś. Musi jakiś aktywator nie kręcić bo nie ma czym

> Ps. to jest jednak ale badziewie

Zarówno ze strony kierowcy jak i pasażera dmucha OK. Jedynie co, to jak wyżej pisałem przy ustawieniu na dół dmucha lekko też na szybę...

Chyba że to może być z silniczka, który zamyka obieg wewn/ z zewnątrz? Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> korzystaj z gw skoro jest, blad na kompie bedzie

Zlokalizowałem skąd wypadła dźwigienka. Schylając się pod kolumną kierownicy widać na środku deski czarny silniczek, z którego odpadła. Opti Ty na pewno wiesz za co odpowiada akurat ten silniczek i czy da się to wymienić bez prucia deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Jakieś szkody są po tej zabawie.

Miałem dwa razy rozbieraną deskę, drugi raz miesiąc po pierwszej naprawie.

Musiałem jechać z reklamacją, plastyki z konsoli środkowej były luźne,brakowało śrub. Teraz coś mi stuka nad schowkiem. Nie zyczę nikomu takiej naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak wyglądało moje Bravo przez to cholerne szwajcarskie badziewie:

> Żeby tylko Ciebie to nie spotkało bo serce boli jak zobaczysz swoje auto w takim stanie.

Jednak musiałem mieć prutą deskę i wymienili mi cały mieszalnik na nowy. Dobrze, że nie widziałem w takim stanie mojego auta, co prawda dziwne, że drzwi Ci nawet wykręcili - moje są nienaruszone.

Potwierdzam, że ma śladu po takim zabiegu. Może to zabrzmi dziwnie ale zaletą tego jest, że znów w aucie pachnie nowością smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zadnych sladow po operacji nie ma, jest tak jak zrobila to fabryka, nic nie trzeszczy ani nie

> odstaje

Nie wiem, co jest, ale mi szyba boczna przednia rezonuje od głośnika. Wcześniej rezonowała na wybojach, poprawiłem tapicerkę i teraz od głośnika facepalm%5B1%5D.gif O słupku bocznym nie wspominam, to cholerstwo czasami trzeszczy na mocowaniu z deską. Ciężki tam dostęp jest smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie szyba tylko pewno podszybie, znajdz sobie temat swiko, pamietam ze dawal foty i opisywal

> rezonans dobiegajacy ze strony szyby

> sciagnac podszybie i posadzic na jakims armaflexie lub izolacji jak robil swiko

okleiłem mocowanie podszybia tasma mechatą , wcisnałem je i teraz jak tapicerka nie trzeszczy przy słupku drzwiowym, tak zaczęła szyba rezonować od głośnika. Tak mi się wydaje, że to szyba, albo coś jeszcze. Chyba na wiosne wygłusze drzwi i wszystko pooklejam icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to nie szyba tylko pewno podszybie, znajdz sobie temat swiko, pamietam ze dawal foty i opisywal

> rezonans dobiegajacy ze strony szyby

> sciagnac podszybie i posadzic na jakims armaflexie lub izolacji jak robil swiko

Działa elegancko do tej pory waytogo.gif.

Teraz jedyną rzeczą która mi trzeszczy jest panel klimatyzacji. Nie wiem za bardzo jak się za niego zabrać, bo już nawet poluzowane śrubki nie pomagają zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jedyną rzeczą która mi trzeszczy jest panel klimatyzacji.

a moze plastik jest jakis za bardzo spasowany, ten caly przod jest demontowalny, sciag i zobacz czy nie ma gdzies widocznych sladow pracy plastiku, dodatkowo przy okazji wyczyscisz sobie wyswietlacz od srodka bo bedzie tam troche syfu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a moze plastik jest jakis za bardzo spasowany, ten caly przod jest demontowalny, sciag i zobacz czy

> nie ma gdzies widocznych sladow pracy plastiku, dodatkowo przy okazji wyczyscisz sobie

> wyswietlacz od srodka bo bedzie tam troche syfu

Problem z nim jest taki, że trzeszczy ten element gdzie jest szybka w połączeniu z białym "wnętrzem" panela, tj. jedno współpracuje z drugim głośno smile.gif. Jak się zrobi ciepło to może to znów rozbiorę i wymażę odpowiednio przy pomocy smaru silikonowego, wówczas może przestanie wrzeszczeć zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.