Skocz do zawartości

tempomat xsara picasso


Lewy20bis

Rekomendowane odpowiedzi

Oświećcie mnie bo nie mogę włączyć tempomatu. Mam instrukcję i moim zdaniem albo coś robię nie tak, albo nie działa. Przyspieszam, zwalniam pedał przyspieszania, włączam tempomat, wciskam przycisk (ten z tyłu) i nie działa ani nie świeci się żadna kontrolka na desce niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oświećcie mnie bo nie mogę włączyć tempomatu. Mam instrukcję i moim zdaniem albo coś robię nie tak,

> albo nie działa. Przyspieszam, zwalniam pedał przyspieszania, włączam tempomat, wciskam

> przycisk (ten z tyłu) i nie działa ani nie świeci się żadna kontrolka na desce

Tempomat fabryczny? Czy dokładałeś manetkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oświećcie mnie bo nie mogę włączyć tempomatu. Mam instrukcję i moim zdaniem albo coś robię nie tak,

> albo nie działa. Przyspieszam, zwalniam pedał przyspieszania, włączam tempomat, wciskam

> przycisk (ten z tyłu) i nie działa ani nie świeci się żadna kontrolka na desce

Tempomat dziala tylko na 4 i 5 biegu. Gornym przyciskiem zwiekszasz predkosc dolnym zmniejszasz. Srodkowym pauzujesz, ponowne nacisniecie srodkowego powoduje powrot do poprzedniej zadanej predkosci.

Jesli to nie dziala znaczy, ze tempomatem lub manetka jest cos nie halo. Zdarza mi sie, ze czasami tempomat nie dziala ale z reguly ponowne odpalenie auta powoduje, ze wszystko jest w porzadku.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tempomat dziala tylko na 4 i 5 biegu. Gornym przyciskiem zwiekszasz predkosc dolnym zmniejszasz.

> Srodkowym pauzujesz, ponowne nacisniecie srodkowego powoduje powrot do poprzedniej zadanej

> predkosci.

> Jesli to nie dziala znaczy, ze tempomatem lub manetka jest cos nie halo. Zdarza mi sie, ze czasami

> tempomat nie dziala ale z reguly ponowne odpalenie auta powoduje, ze wszystko jest w porzadku.

> pozdr.

> M.

może wina przełącznika zespolonego. zwracali mi uwagę na wymianę. rozłącza czasem różne światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o tą od świateł?

Od tempomatu masz przecież osobną manetkę przypominająca wyglądem te od sterowania radiem ( piszę o wersji po lifcie ).

A co do tego, że mam uwalony przełącznik zespolony to wiem smile.gif i że to może być jego wina to się spodziewam...

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trafic na ten temat

W XP jest elektroniczna przepustnica i pedał gazu jest elektrycznie spięty z elementami odpowiedzialnymi za przyspieszenie. Dodatkowo przycisk hamulca i sprzęgła ma switcha możesz sobie zamiast googlac po necie zarejestrować się o tutaj i przejrzeć dokumentację do swojej cytryny po uprzednim podaniu vin.

część dokumentacji jest za free zwłaszcza schematy i numery referencyjne części oraz instrukcja obsługi do Twojego bolida.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie przed liftem - 2003 2.0 HDI 90KM

No to przelacznik zespolony masz starszy i sterowanie tempomatem tez powinienes miec inne. aczkowliek wiem, ze sa odstepstwa od reguly bo lifting byl w 2004 roku i Citroen skladal rozne cudaki smile.gif

Proponuje zajrzeć do dokumentacji w linku z mojego poprzedniego posta.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.