Skocz do zawartości

Mini Countryman "Ministeam"


Rekomendowane odpowiedzi

W Pszczynie jest zarąbista knajpa "Wieża Wodna" urządzona w stylu steampunkowym:

DSC_4205Kopiowanie.jpg

DSC_4255Kopiowanie.jpg

Właściciel tej knajpy zlecił stjuningowanie swojego Mini Countrymana w stylu właśnie steampunkowym:

ministeam_carlex_design_2012_11Kopiowanie.jpg

ministeam_carlex_design_2012_02Kopiowanie.jpg

prace wykonała firma CarlexDesign z Bielska-Białej.

IMO - rewelacja!

o aucie można poczytać tu:

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=5054

http://www.carlex.pl/pl/ministeam--na-pokadzie-mini-wehikuu-czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te mechanizmy w fotelach jak mu zgilotynują jaja to będzie "nic śmiesznego"

oj tam oj tam... zlosnik.gif

airbaga tez nie ma ...

to jest bardziej zabawka pokazowa wlasciciela niz auto uzytkowe

ciekaw jestem jak z badaniem techn...skoro mnie wywalili za "niemanie" 3, srodkowego zagłówka w doblo to tego bez airbaga chyba w kosmos wystrzelą na stacji diagniostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj tam oj tam...

> airbaga tez nie ma ...

> to jest bardziej zabawka pokazowa wlasciciela niz auto uzytkowe

> ciekaw jestem jak z badaniem techn...skoro mnie wywalili za "niemanie" 3, srodkowego zagłówka w

> doblo to tego bez airbaga chyba w kosmos wystrzelą na stacji diagniostycznej.

Poduszka chyba nie jest obowiązkowym wyposażeniem auta, więc nie powinno być kłopotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekaw jestem jak z badaniem techn...skoro mnie wywalili za "niemanie" 3, srodkowego zagłówka w

> doblo to tego bez airbaga chyba w kosmos wystrzelą na stacji diagniostycznej.

Nie przesadzajmy, znam pare aut bez poduszek (tzn z wystrzelonymi zostaly zakupione i nowi wlasciciele nie zamierzaja ich zakladac) i badania przechodza normalnie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzajmy, znam pare aut bez poduszek (tzn z wystrzelonymi zostaly zakupione i nowi

> wlasciciele nie zamierzaja ich zakladac) i badania przechodza normalnie

bo ich diagności nie sprawdzają

ale wydaje mi się że jesli auto wyszlo z pewnym wyposazeniem to musi byc kompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo ich diagności nie sprawdzają

> ale wydaje mi się że jesli auto wyszlo z pewnym wyposazeniem to musi byc kompletne.

problem jest z tymi poduchami zlosnik.gif

Kumpel dla żony szukał czegoś świeżego i małego, znalazl z nalotem 11 tyś. km ale auto było po kolizji. Dostał wszystkie zdjęcia, z autem był w ASO.

ASO obejrzało auto i stwierdziło, że uszkodzenia takie jak na fotach konstruckyjnie nic nie ruszone, na pytanie czy są airbagi w aucie usłyszał, że tak, bo komputer błędów nie wyświetla. Drążenie tematu i okazuje się, że jak ktoś coś pomiesza w elektronice to nawet brak poduch nie wyskoczy na skanerze. Jedyną opcją dającą jednoznaczną odpowiedź jest wsadzenie łap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drążenie tematu i okazuje się, że jak ktoś coś pomiesza w elektronice to nawet brak poduch nie

> wyskoczy na skanerze.

Wystarczy wyłączyć logi błędów od poduszki i po kłopocie. To samo się robi dla błędów 2 sondy po zmianie wydechu na sportowy.

Swoją droga mini świetne, bardzo mi się podoba takie przyjemne wnętrze. Dużo spędzam w aucie i chciałbym mieć tak przytulne wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.