Skocz do zawartości

C4 VTS vs Clio SPORT 3 ph1 prośba o opinie


rysio86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w opisie szukam jakiegoś ciekawego szybszego samochodu (posiadałem Clio sport 2 ph2 - cywila i rajdówke, cywila sprzedałem w zeszlym roku, zastapiłem go 407, wiec auto do przemieszczania... a rajdówka poszla w zeszlym miesiacu no i jestem bez zabawki) zastanawiam sie nad C4 2.0 16V VTS lub Clio sport 3 ph 1 szukam opinii o tych dwóch samochodach, o Clio wiem co nieco dobre hamulce, niezłe prowadzenie wiecej mocy o Citroenie nie wiem kompletnie nic... Mieliście może styczność z tymi samochodami? Wszelkie info mile widziane. Samochód pozostanie w serii, nie bedzie przebudowywany na samochód rajdowy, po prostu oprócz 407 SW w dieslu chce mieć jakąś mocniejszą benzyne ot tak od czasu do czasu wyskoczyc na tor czy tak po prostu pokrecić się czymś co jakoś tam jedzie. Macie inne propozycje chętnie poczytam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Tak jak w opisie szukam jakiegoś ciekawego szybszego samochodu (posiadałem Clio sport 2 ph2

> - cywila i rajdówke, cywila sprzedałem w zeszlym roku, zastapiłem go 407, wiec auto do

> przemieszczania... a rajdówka poszla w zeszlym miesiacu no i jestem bez zabawki) zastanawiam

> sie nad C4 2.0 16V VTS lub Clio sport 3 ph 1 szukam opinii o tych dwóch samochodach, o Clio

> wiem co nieco dobre hamulce, niezłe prowadzenie wiecej mocy o Citroenie nie wiem kompletnie

> nic... Mieliście może styczność z tymi samochodami? Wszelkie info mile widziane. Samochód

> pozostanie w serii, nie bedzie przebudowywany na samochód rajdowy, po prostu oprócz 407 SW w

> dieslu chce mieć jakąś mocniejszą benzyne ot tak od czasu do czasu wyskoczyc na tor czy tak po

> prostu pokrecić się czymś co jakoś tam jedzie. Macie inne propozycje chętnie poczytam.

> Pozdrawiam.

A do czego tak naprawde potrzebujesz tego auta?

Bo jak jedynie do zabawy, to chyba Clio bedzie lepszeok.gif

Jezdze od roku C4VTS i to raczej dobrze wyposazony, calkiem wygodny kompakt z mocniejszym silnikiem:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A do czego tak naprawde potrzebujesz tego auta?

Tak naprawdę to auto to ma być zabawka, ale i auto którym można pojechać do "biedronki". Sprzedałem auto rajdowe, bo budżetu brak na RPP czy RD3L a trzymać auto z klatką, kubłami i całą resztą żeby od czasu do czasu pojechać na tor jest bez sensu... no i autem z klatką nie bardzo można pojechać do "biedronki".

> Bo jak jedynie do zabawy, to chyba Clio bedzie lepsze

No właśnie takie ma być przeznaczenie tego samochodu... głównie zabawa smile.gif

> Jezdze od roku C4VTS i to raczej dobrze wyposazony, calkiem wygodny kompakt z mocniejszym

> silnikiem:ok

Dobrze wyposażoną to mam 407, może nie demon prędkości ale 136KM spokojnie wystarcza do jazdy... jednak do zabawy SW nie bardzo sie nadaje... no i jakoś nie mam serca męczyć diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> budżet pomiedzy 30 - 40

Dużo taniej znajdziesz 306-tkę Gti6 z końca produkcji. Tylko musiałbyś szukać na zachód od Odry. Na cywilną zabawkę (tj. bez klatki, itp) w sam raz.

Chociaż ja (zaraz mnie zlinczują na Francowatych, ale mówi się "trudno"), na zabawkę wybrałbym coś odmiennego. Pisałeś, że miałeś Clio Sporty, ścigałeś się, itp... To może teraz przeskok na zabawę, gdzie koła napędzane pchają wóz zamiast go ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.