Skocz do zawartości

Dla rodziców.... Nowe, benzyna i 5drzwi


PiotrekPanda

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, powoli znowu wraca myśl aby zmienić vw polo 2008r rodziców na coś nowego...

> Wymagania:

> - benzyna, bez turbo itp

> - 5 drzwi

> - auto z segmentu własnie vw polo (może troszkę większe)

> - nowe / demo

> - silnik do 1.6 i do 120KM

> KIA, citroen, Hyundai, Fiat, odpadają....

> Cena do 70 max 80tyś.

Honda Jazz 1.4 (100KM) z CVT. Dla rodziców jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawno nikt nie wypuścił samochodu z tak brzydkim i nieproporcjonalnym przodem. Ten model nie będzie

> się podobał i bardzo szybko przejdzie FL.

wyglada dobrze

500L to brzydal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, powoli znowu wraca myśl aby zmienić vw polo 2008r rodziców na coś nowego...

> Wymagania:

> - benzyna, bez turbo itp

> - 5 drzwi

> - auto z segmentu własnie vw polo (może troszkę większe)

> - nowe / demo

> - silnik do 1.6 i do 120KM

> KIA, citroen, Hyundai, Fiat, odpadają....

> Cena do 70 max 80tyś.

mazda 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojciec sobie chwali i chce aby jeszcze zostało bo faktycznie zmienia tylko olej i filtry (nawet

> klocki są jeszcze oryginalne), teraz zimą aku padło no ale wiadomo.... Wiek akumulatora i

> krótkie trasy.

To jakie jest uzasadnienie zmiany ??

Bo jeśli wielkość auta OK, wyposażenie bogate, przebieg obstawiam niewielki - różnicę w cenie chyba wolałbym wydać na wakacje w ładnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ty naprawdę widzisz tragizm w samochodzie na zdjęciu 1 i 3?

jasne liftback to jeden z brzydszych aut, teraz moze ta brzydota jest ładna bo nikt takiej rzeźby nie robił wink.gif i stała się unikalna, trójka z kolei to najbardziej zniszczony przód w wersji sedan, nie wiem czemu nie mogli zostawić przodu z hb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jasne liftback to jeden z brzydszych aut, teraz moze ta brzydota jest ładna bo nikt takiej rzeźby

> nie robił i stała się unikalna, trójka z kolei to najbardziej zniszczony przód w wersji

> sedan, nie wiem czemu nie mogli zostawić przodu z hb

a jakie auto według ciebie jest ładne? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> liftingi i nowe wersje pierniczą, czasami wypuszczą babola typu multipla

Multipla jest tak brzydka, że nawet może się podobać zlosnik.gif Ja jak widzę Multiplę, to mam odruch wymiotny i czemuś przypominam sobie Martini z wódką zlosnik.gifsick.gif Ale zwraca uwagę na ulicy i za to należy się ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No obecne Fiaty (czyli Chrysler) to też nie bardzo

lepią z tego co mają od usa, nowa lancia na bazie 300c ładniejsza niż poprzednik, poza tym nic nowego swojego za bardzo nie dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> włosi robią najpiękniejsze auta

dlatego mam też w planach zabrać i pokazać AR giuliette, potem opla astrę IV, vw golfa (raczej odpada z powodu T) forda focusa - ciekawi mnie rownież b-max. Myślę że narazie to są aktualni liderzy, ale wiadomo jak jest, czasem się wchodzi do salonu i zakochuje w totalnie innym aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jaką technikę masz w lancerze?

W cenie poniżej 70 kzł masz poduszki, kurtyny, poduszkę kolanową, automatyczną klime, ESP, wielowahaczowe zawieszenie, silnik MIVEC 143 KM i wiele innych rzeczy. Żadna tam rewolucja technologiczna, ale dobre sprawdzone technologie, masz NIEZAWODNOŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Multipla jest tak brzydka, że nawet może się podobać Ja jak widzę Multiplę, to mam odruch

> wymiotny i czemuś przypominam sobie Martini z wódką Ale zwraca uwagę na ulicy i za to

> należy się

ale to było zamierzone dzialanie fiata w tamtych czasach zrobić taki samochód... Rozmowa klienta ze sprzedawcą w salonie fiata na temat Multiply:

K: Panie ale to jest brzydkie

S: No może i brzydkie ale nie kradną grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to było zamierzone dzialanie fiata w tamtych czasach zrobić taki samochód... Rozmowa klienta

> ze sprzedawcą w salonie fiata na temat Multiply:

> K: Panie ale to jest brzydkie

> S: No może i brzydkie ale nie kradną

I nie wpuszczają na parkingi w centrum, by nie odstraszać klientów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jakie jest uzasadnienie zmiany ??

Chcą mieć nowszy, własciwie to narazie mama chce ale to kwestia czasu jest.... wink.gif

> Bo jeśli wielkość auta OK, wyposażenie bogate, przebieg obstawiam niewielki - różnicę w cenie chyba

> wolałbym wydać na wakacje w ładnym miejscu.

wakacje od 18 lat w tym samym miejscu, a na propozycje Mamy aby wsiedli z Tatą w samolot i polecieli do ciepłych krajów powiedział "po moim trupie". Staruszek boi sie latać samolotami i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze ze o gustach się nie dyskutuje

Wiadomo ok.gif O technice można podyskutować, ale kwestia "podoba się, nie podoba się" jest wysoce subiektywna i można wymienić się poglądami, ale nie można o tym dyskutować ok.gif Mnie się podoba Lancer, komuś Multipla, a komuś innemu Golf 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo O technice można podyskutować, ale kwestia "podoba się, nie podoba się" jest wysoce

> subiektywna i moża wymienić się poglądami, ale nie można o tym dyskutować Mnie się podoba

> Lancer, komuś Multipla, a komuś innemu Golf

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam plastików nie macam, ważne, by nie trzeszczały

to też ważne, ale powiem szczerze, jak się pojawił Lancer w salonach, poszedłem zerknąć. Wnętrze to był dramat, ta stylistyka rodem ze średniowiecza, twarde plastiki, wsztystko jakieś wyciosane. Szkoda, bo sedan był bardzo ładny. póżniej jeszcze ten hatchbak z bohomaziastym tyłem dopełnił mojego obrzydzenia tym samochodem. facepalm%5B1%5D.gif Póżniej miałem okazję jechać jako pasażer z tyłu, w sziku byłem, że przyciski od szyb nie mają podświetlenia, no kurka co to jest icon_eek.gif

Na prawdę nie wiem, co Ci się w tym samochodzie podoba, bo to w mojej opinie mega pokrak.

Wiem, że gusta są różne, ale chyba sa jakieś granice...łeee wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to też ważne, ale powiem szczerze, jak się pojawił Lancer w salonach, poszedłem zerknąć. Wnętrze to

> był dramat, ta stylistyka rodem ze średniowiecza, twarde plastiki, wsztystko jakieś wyciosane.

> Szkoda, bo sedan był bardzo ładny. póżniej jeszcze ten sedan z bohomaziastym tyłem dopełnił

> mojego obrzydzenia tym samochodem. Póżniej miałem okazję jechać jako pasażer z tyłu, w sziku

> byłem, że przyciski od szyb nie mają podświetlenia, no kurka co to jest

> Na prawdę nie wiem, co Ci się w tym samochodzie podoba, bo to w mojej opinie mega pokrak.

> Wiem, że gusta są różne, ale chyba sa jakieś granice...łeee

Mnie się akurat taka stylistyka podoba ok.gif I podoba mi się to, że od zakupu aż po dzień dzisiejszy (80 kkm) nic się nie zepsuło. NIC! Nawet żarówki są oryginalne. Tankuję, jeżdżę na przeglądy i tyle ok.gif W żadnym innym (nowym!) aucie tak nie miałem. Zawsze coś na gwarancji się działo, a tutaj (odpukać!) nic! Naprawdę to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się akurat taka stylistyka podoba I podoba mi się to, że od zakupu aż po dzień dzisiejszy

> (80 kkm) nic się nie zepsuło. NIC! Nawet żarówki są oryginalne. Tankuję, jeżdżę na przeglądy i

> tyle W żadnym innym (nowym!) aucie tak nie miałem. Zawsze coś na gwarancji się działo, a

> tutaj (odpukać!) nic! Naprawdę to mi się podoba.

Przynajmniej jakieś plusy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.