Skocz do zawartości

Dodatek do Diesla


bulla

Rekomendowane odpowiedzi

Coś konkretnego jest co można zastosować na łopatki turbiny , mam wrazenie ze sie zaczynaja przycierac , co mozna dolac sprawdzonego by nie demontowac turbiny ??

mowimy o aucie z PD jakby mialo to znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś konkretnego jest co można zastosować na łopatki turbiny , mam wrazenie ze sie zaczynaja

> przycierac , co mozna dolac sprawdzonego by nie demontowac turbiny ??

> mowimy o aucie z PD jakby mialo to znaczenie

Lepiej daj do mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś konkretnego jest co można zastosować na łopatki turbiny , mam wrazenie ze sie zaczynaja

> przycierac , co mozna dolac sprawdzonego by nie demontowac turbiny ??

> mowimy o aucie z PD jakby mialo to znaczenie

przez turbo idzie ze tak napisze "powietrze" a smarowane jest olejem

to że się tak zapytam do czego kolega chce czegoś dodać...? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przez turbo idzie ze tak napisze "powietrze" a smarowane jest olejem

> to że się tak zapytam do czego kolega chce czegoś dodać...?

do paliwa by bylo najlatwiej 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś konkretnego jest co można zastosować na łopatki turbiny , mam wrazenie ze sie zaczynaja

> przycierac , co mozna dolac sprawdzonego by nie demontowac turbiny ??

> mowimy o aucie z PD jakby mialo to znaczenie

Nie istnieje taki środek.

Jeśli kierownice faktycznie się przycinają to można spróbować odkręcić wydech, zalać jakimś penetratorem i rozruszać.

A tak na marginesie, to jaki to dokładnie silnik? BSY z Mitsu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie istnieje taki środek.

> Jeśli kierownice faktycznie się przycinają to można spróbować odkręcić wydech, zalać jakimś

> penetratorem i rozruszać.

> A tak na marginesie, to jaki to dokładnie silnik? BSY z Mitsu?

jop

2 razy w ciagu miesiaca tryb awaryjny blad p0234 sie pojawil , a w zeszlym tygodniu robilem trase i myslalem ze sie rozrusza frown.gif turbo ma 30 kkm i 1,5 roku nie wiem czy jeszcze na gwarancji mi to przejdzie ale chybba nie daja tyle na czesi wymienione na gwarancji frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jop

> 2 razy w ciagu miesiaca tryb awaryjny blad p0234 sie pojawil , a w zeszlym tygodniu robilem trase i

> myslalem ze sie rozrusza turbo ma 30 kkm i 1,5 roku nie wiem czy jeszcze na gwarancji mi to

> przejdzie ale chybba nie daja tyle na czesi wymienione na gwarancji

Zbadaj temat tylnego EGR'u, podobno to częsta usterka w tych silnikach która sypie błędem przeładowania. Warsztat wymienia turbinę a później ździwko bo problem szybko powraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbadaj temat tylnego EGR'u, podobno to częsta usterka w tych silnikach która sypie błędem

> przeładowania. Warsztat wymienia turbinę a później ździwko bo problem szybko powraca.

jakies szczegoly ?? egr wymieniony przy 60 kkm czyszczony 10 kkm temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakies szczegoly ?? egr wymieniony przy 60 kkm czyszczony 10 kkm temu

W tygodniu podjadę Lancerem teścia na diagnozę z tym samym problemem to będę wiedział coś więcej, narazie po wysłuchaniu objawów taką diagnozę postawił kolega kolegi będącym szefem serwisu w jednym z w-wskich ASO Mitsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tygodniu podjadę Lancerem teścia na diagnozę z tym samym problemem to będę wiedział coś więcej,

> narazie po wysłuchaniu objawów taką diagnozę postawił kolega kolegi będącym szefem serwisu w

> jednym z w-wskich ASO Mitsu.

mam zamiar wyczyscic turbo ,egr i dac komus do ustawienia ale musze znalezc kogos kto sie na tym zna dobrze 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie istnieje taki środek.

Producent tego preparatu twierdzi inaczej smile.gifhttp://www.autoxen.pl/xenum/produkty/dpf/inout_cleaner_-_czyszczenie_dpf

A jeśli nie tak, to mozna jeszcze tak http://www.autoxen.pl/xenum/produkty/dpf/inout_cleaner_-_czyszczenie_dpf

Urządzenie z drugiego linku mam i wiele turbin już odblokowałem, więc potwierdzam, że działa ( choć nie we wwszystkich przypadkach,.. jak mocno zatarte to nie pomoże )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Producent tego preparatu twierdzi inaczej

> http://www.autoxen.pl/xenum/produkty/dpf/inout_cleaner_-_czyszczenie_dpf

> A jeśli nie tak, to mozna jeszcze tak

> http://www.autoxen.pl/xenum/produkty/dpf/inout_cleaner_-_czyszczenie_dpf

> Urządzenie z drugiego linku mam i wiele turbin już odblokowałem, więc potwierdzam, że działa ( choć

> nie we wwszystkich przypadkach,.. jak mocno zatarte to nie pomoże )

Popraw linka, bo dwa razy ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tygodniu podjadę Lancerem teścia na diagnozę z tym samym problemem to będę wiedział coś więcej,

> narazie po wysłuchaniu objawów taką diagnozę postawił kolega kolegi będącym szefem serwisu w

> jednym z w-wskich ASO Mitsu.

byles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.