Skocz do zawartości

Muszę kupić jakieś autko


themark

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam Szanownych forumowiczów

> Jestem przed wyborem kolejnego wozidełka i mam pytanko: Czy taką lagunką warto sobie zawracać

> głowę. Oglądałem ją, Bardzo bogata wersja, kokpit jak w F16.

> Proszę o porady, opinie.

> Oto LAGUNKA

to ty bardzo bogatej wersji nie widziałeś wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znasz się na elektronice to kup sobie jakąś bezproblemową toyotę avenisis czy corolle bo na naprawy wydasz majątek. Podam ci przykład miałem i mam dalej megane 1.4 16V w rodzinie prawie od nowości przez lata nauczyłem się diagnozować różne usterki ale mam kuzyna mechanika i na renówkach najwięcej zarabiają niestety. Przyjeżdża babka clio bo silnik nie odpala przeczyszczają czujnik położenia wału i 500zł kasują itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie znasz się na elektronice to kup sobie jakąś bezproblemową toyotę avenisis czy corolle bo na

> naprawy wydasz majątek. Podam ci przykład miałem i mam dalej megane 1.4 16V w rodzinie prawie

> od nowości przez lata nauczyłem się diagnozować różne usterki ale mam kuzyna mechanika i na

> renówkach najwięcej zarabiają niestety. Przyjeżdża babka clio bo silnik nie odpala

> przeczyszczają czujnik położenia wału i 500zł kasują itd.

Znaczy w innych autach CPZ nie padają/ ulegają zanieczyszczeniu?

Swoją drogą 500 za coś takiego to musza mieć klienta raz na rok...albo sami bogacze tam u was mieszkają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Szanownych forumowiczów

> Jestem przed wyborem kolejnego wozidełka i mam pytanko: Czy taką lagunką warto sobie zawracać

> głowę. Oglądałem ją, Bardzo bogata wersja, kokpit jak w F16.

> Proszę o porady, opinie.

> Oto LAGUNKA

Fajny silnik ok.gif I to tyle. Zapomnij o Lagunie / Megane II w tych pieniądzach. Tak samo jak wybij sobie z głowy tanie dCi w tym modelu. Główne założenie przy kupnie Renault jest takie, że jak coś jest okazyjnie tanie, fajnie wyposażone i ma mikrusi jak na rocznik przebieg to bardzo szybko może tak łupnąć po kieszeni że szkoda gadać. Ja polecam renówki, ale oglądaj je przed zakupem z kimś kto ma naprawdę pojęcie o tych samochodach. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jest rzeczywistość mechaników w Polsce, dlatego to co umie sam zrobić to robię, najwięcej kasy się zarabia na diagnostyce i elektronice a w renówkach tego nie brakuje, czujniki ci przeczyszczają a kasują za wymianę i diagnostykę i nie ma się czym chwalić bo tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jakieś inne propozycje - porady ??

za te pieniądze jest szansa znaleźć megane I phII powyżej 2000 roku w rozsądnym stanie z polskiego salonu i udokumentowaną przeszłością. Jeśli chcesz renaulta to to będzie rozsądny wybór ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za te pieniądze jest szansa znaleźć megane I phII powyżej 2000 roku w rozsądnym stanie z polskiego

> salonu i udokumentowaną przeszłością. Jeśli chcesz renaulta to to będzie rozsądny wybór

No Wiesz mi jakoś meganka nie podchodzi. Szalenie podoba mi sie Laguna, a co do cen... tak chodzą. A przebieg ?? Komputer podłączam i sprawdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taka jest rzeczywistość mechaników w Polsce, dlatego to co umie sam zrobić to robię, najwięcej kasy

> się zarabia na diagnostyce i elektronice a w renówkach tego nie brakuje, czujniki ci

> przeczyszczają a kasują za wymianę i diagnostykę i nie ma się czym chwalić bo tak jest.

Tak jest jak się jeździ do paproków i, nazwijmy to po imieniu, złodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim razie powodzenia

> unikaj silnika 2.0 IDE

Spokojnie hehe.gif ja nie mówię że ją biorę na 100% mam jeszcze inne typy i marki do wyboru. Jadę z kumplem co zna się na rzeczy ponieważ robił kiedyś jako mechanik więc pojęcie ma. Ale... dzięki za powodzenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.