Skocz do zawartości

Kopci, za dużo pali


pionas

Rekomendowane odpowiedzi

> tego nie wiem, ale jeden gościu powiedział mnie że sonde można tak w ogóle wyje#@ć jak nie ma kata.

> Mi się wydaje że to bzdura, ale pewności nie mam. Co wy na to? Co ile się sonde powinno

> wymieniać?

ja tam częsciej jeżdze bez sondy (spalanie max bez sondy to 10l) i nie widze z tego powodu problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego nie wiem, ale jeden gościu powiedział mnie że sonde można tak w ogóle wyje#@ć jak nie ma kata.

> Mi się wydaje że to bzdura, ale pewności nie mam. Co wy na to? Co ile się sonde powinno

> wymieniać?

bzdura sonda musi być . i musi być dobra aby mieć dobry odczyt spalin . ja mam sonde i przelot i jest wszystko ok .

sonda Pozwala na precyzyjne dozowanie składu mieszanki paliwowo-powietrzne .

jak bym sprawdził sonde .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bzdura sonda musi być . i musi być dobra aby mieć dobry odczyt spalin . ja mam sonde i przelot i

> jest wszystko ok .

> sonda Pozwala na precyzyjne dozowanie składu mieszanki paliwowo-powietrzne .

> jak bym sprawdził sonde .

Dobrze wiedzieć, czekam może ktoś jeszcze się wypowie.

ps: to już rok jak z wami jestem grinser006.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maćta tu filmik jak to kopci, auto nierówno chodzi bo inny komp jest teraz...

>

kolego ale to na 99 % jest para . różnica temperatur . a wąchałeś spaliny .. ? czuć paliwa labo olej . ? jak się dobrze zagrzeje itp po dłuższej jeździe dalej ci tak kopci czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego ale to na 99 % jest para . różnica temperatur . a wąchałeś spaliny .. ? czuć paliwa labo

> olej . ? jak się dobrze zagrzeje itp po dłuższej jeździe dalej ci tak kopci czy nie .

Jak odpale na zimnym to nie ma tak, dopiero jak temp. lekko wzrośnie to tak kopci... paliwem troszki bije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdzisz na huyowym kompie i myslisz nad wiekszym spalaniem i dymieniem z wydechu

> prosze cie

> chyba jaja sobie robisz , wloz wlasciwy komp i wtedy patrz jak sie zachowuje , na fimiku chodzi

> gorzej niz esiok po calym dniu pracy

oj knapi knapi facepalm%5B1%5D.gif miałem takie kopcenie też przed zmianą głowy i gratów na 75 z kompem SPI 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj knapi knapi miałem takie kopcenie też przed zmianą głowy i gratów na 75 z kompem SPI

ale co ci to kopcenie przeszkadza? kazde auto kopci przy tych temp. widze ze masz niezla rynne to i wiecej dymu wypluwa

jesli nieubywa ci wody to sie niemartw(choc ten dym to para)

a do spalania sam wiesz ze niemozesz winic ani sondy itd dopoki nieodpalisz go na dobrym kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale co ci to kopcenie przeszkadza? kazde auto kopci przy tych temp. widze ze masz niezla rynne to i

> wiecej dymu wypluwa

> jesli nieubywa ci wody to sie niemartw(choc ten dym to para)

> a do spalania sam wiesz ze niemozesz winic ani sondy itd dopoki nieodpalisz go na dobrym kompie

Ze spalaniem też miałem problem przed przerobieniem auta jeszcze i teraz moje pytanie do was czy spalanie zależy tylko od sondy? Bo generalnie płyny, filtry nowe. A wciaga luzem 9l jak nie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze spalaniem też miałem problem przed przerobieniem auta jeszcze i teraz moje pytanie do was czy

> spalanie zależy tylko od sondy? Bo generalnie płyny, filtry nowe. A wciaga luzem 9l jak nie 10

wedlog mnie 9 litrow to normalne spalanie tymbardziej w zimie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze spalaniem też miałem problem przed przerobieniem auta jeszcze i teraz moje pytanie do was czy

> spalanie zależy tylko od sondy? Bo generalnie płyny, filtry nowe. A wciaga luzem 9l jak nie 10

odpal auto niech pochodzi , zgaś i wykręć świece i zobacz jak ona wygląda albo zrób foto i wrzuć . i załóż właściwy komputer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpal auto niech pochodzi , zgaś i wykręć świece i zobacz jak ona wygląda albo zrób foto i wrzuć .

> i załóż właściwy komputer .

He mój i 15 potrafi wciągnąc. biglaugh.gif Przestałem już sprawdzać.

Jeśli cały czas kopci ci na biało to pewnie masz za ubogo.

Ale najpierw doprowadź auto do stanu używalności.

tzn aby było sprawne.Sonda,czujniki,świece i reszta.

Wtedy można wymagać od auta aby paliło prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.